استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه عمر

بهتر است این موضوع را نیز در ابتدا اضافه کنیم که؛ همانطور که می­دانید امروزه شرایط اقتصادی دنیا به خصوص کشورمان در شرایط خوبی نیست پس حتما باید بسیار آینده نگر و به فکر یک سرمایه گذاری خوب بود تا در دوران بازنشستگی از آن استفاده کرد. این موضوع را نیز به خوبی می­دانید که هزینه­ هایی مانند تحصیل فرزندان، ازدواج آن­ها و بسیاری از موارد دیگر نیاز به سرمایه زیادی دارد و باید پیش از رسیدن این دوران به فکر تامین هزینه آن باشید، بیمه ی عمر در طول همه این دوران ­ها می­تواند یک همراه خوب برای شما باشد. در بیمه عمر زمانی حق بیمه اندکی را شما پرداخت می­کنید شاید به همین دلیل است که سرمایه شما بازگردانده نمی­شود. البته برخی از پوششها از قبیل پوشش بیماریها و از کارافتادگی از پوششهایی هستند که برای همه بیمه گذاران عمر توصیه میشود که روی بیمه نامه عمر خود داشته باشند. این فرآیند بر اساس درخواست خود فرد انجام می­شود. این بیمه نامه بسیار کامل است و طرح­های مختلف بیمه ­ای دارد. در مورد مدت قرارداد و حداکثر سن بیمهگذار نیز در شرکتهای مختلف شرایط متفاوتی وجود دارد.

شرکتهای بیمه با سرمایه اندوخته شده بیمهگزاران در پروژههای اقتصادی سودآور شرکت میکنند و سود حاصل از آن را با بیمهگزار قسمت میکنند.سهم بیمهگزار از سود مشارکت منافع طبق مصوبه بیمه مرکزی 85%است. در نهایت مجموع سود تضمینی و مشارکت منافع بهصورت یک درصد واحد اعلام میشود. بیمه نامهای که روش پرداخت ثابت را انتخاب کرده است تا پایان مدت قرارداد میزان حق بیمه ثابتی را پرداخت میکند ولی اگر فردی روش تعدیل افزایش در پرداخت داشته باشد هر ساله با توجه به درصد افزایش انتخابی میتواند حق بیمه بیشتری را پرداخت کند. در پایان مدت بیمه ، موجودی اندوخته سرمایهگذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشارکت در منافع به شما پرداخت میشود. در این نوع بیمه پس از پایان زمان قرارداد علاوه بر پرداخت حق بیمه سود سرمایه شما نیز برای شما پرداخت می­شود. این نوع بیمه نیز همانند بیمه تمام عمر است اما با این تفاوت که این نوع بیمه یک محدودیت زمانی دارد و آن زمان را شما مشخص می­کنید اگر تا قبل از این زمان تعیین شده فوت کنید سرمایه اندوخته شده شما به وارثان تعلق می­گیرد اما اگر تا بعد از این دوران فوت نکنید دیگر هیچ سرمایه ه­ای به بازماندگان شما تعلق نمی­گیرد و درواقع همه سرمایه اندوخته شده شما از دست می­رود.

بیمههای عمر چه محدودیتهایی دارد؟ و یا بپرسید اصلا بیمه ی عمر چیست؟ حال باید به اولین سوال تشکیل شده درون ذهن شما پاسخ دهیم و آن سوال این است که بیمه عمر چیست؟ در این حالت ارزش بازخرید شما زودتر به سوددهی میرسد. بیمه عمر قراردادی است که طی آن بیمهگر متعهد میشود در مقابل دریافت حقبیمه در زمانی معین، مبلغی را به عنوان سرمایه و یا مستمری به بیمهگزار یا ذینفع تعیین شده از طرف او و یا وارث قانونی وی بپردازد. در این نوع بیمه از زمانی که بیمه شوید تا هر زمان که در قید حیات باشید، شرکت بیمه هیچ گونه خدماتی به شما ارائه نمی­دهد، اما پس از بیمه شدن تا هر زمان که فوت کنید و یا تا هر زمانی که مشخص کرده باشید باید حق بیمه پرداخت کنید، پس از فوت شما هر آنچه که به عنوان حق بیمه پرداخت کرده باشید، به عنوان یک سرمایه اندوخته شده در حساب شما به وراث و یا ذینفعان تعلق می­گیرد، در واقع این نوع بیمه تنها یک سرمایه­ گذاری برای بازماندگانتان است. ، شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر با پوششهای و شرایط لازم را همراهی خواهند کرد.

در صورت انتخاب این پوشش در زمان عقد بیمه نامه در صورتی که بیمه شده پس از گذشت ۳ ماه از عقد بیمه نامه به علت یکی از بیماریهای سرطان ، سکته مغزی ، سکته قلبی ، عمل جراحی عروق کرونر و پیوند اصلی اعضای بدن در بیمارستان بستری گردد ، بیمه گر بخشی از هزینه های درمانی را به میزان ۳۰ درصد سرمایه فوت و تا سقف ۳۰ میلیون تومان پرداخت مینماید. این بیمه مزایا زیادی دارد که حمایت برای آینده و سرمایه­ گذاری برای آینده بخشی از آن است. من چهار سال پیش بیمه عمر خریدم میخواستم ببینم اگر من دچار حادثه بشم و خسارت ببینم و شرکت به من خسارت بده ایا این موضوع در سرمایه گذاری من تاثیر منفی میگذاره ؟ دریافت وام بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر ایران است. بیمه ی عمر دارای انواع مختلف دیگری نیز است که توضیح همه آن­ها در این مقاله نمیگنجد اما در ادامه مزایای آن را نام می­بریم. با توجه به مزایای بیمه عمر که دارای پوششهای بیمهای در کنار سرمایهگذاری است، انتخاب برخی از پوششها اختیاری هستند و فرد به انتخاب خود میتواند پوششهای بیمهای خود را انتخاب کند. کافیست رمز دوم کارت بانک پاسارگاد ( و یا هر کارت دیگر عضو شبکه شتاب) خود را در اختیار داشته باشید آنگاه از هر کجا که هستید امکان واریز حق بیمه عمر خود را به صورت آنلاین خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید