بیمه عمر و سرمایه گذاری

همچنین شما می توانید هر چند بار که نیاز داشته باشید در طول مدت قرارداد از بیمه عمر خود وام دریافت کنید. امکان دريافت وام بدون ضامن بعد از دو سال از بیمه نامه تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید. اختصاص سود علی الحساب تضمینی به اندوخته بیمه نامه به صورت روزشمار (برای دو سال اول بیمه نامه ۱۶درصد ، دو سال دوم ۱۳درصد و بعد از آن تا انتهای مدت بیمه نامه ۱۰درصد). امکان برداشت از اندوخته بعد از دو سال از بیمه نامه تا ۷۰درصد اندوخته بیمه نامه. اگر فوت در صورت بروز حادثه اتفاق افتاده باشد شرکت بیمه بین 50 تا 125 برابر حق بیمه پرداختی در سال اول به ذی نفعانی که شما در بیمه نامه مشخص کرده اید خسارت پرداخت خواهد کرد.برخی از این حوادث عبارت اند از : تصادف، سقوط از بلندی، خفگی بر اثر گاز گرفتگی، غرق شدن و … معمولا این کارمزد بین ۳ تا ۴ درصد مشخص میگردد. بیمه عمر و سرمایهگذاری بیمه شهر این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پسانداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوششهای بیمهای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایهگذاری حقبیمههای پرداختی فراهم گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پساندازها، سرمایهای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد.

امکان تعیین حق بیمه پرداختی توسط خود شخص: شما می توانید بر حسب شرایط اقتصادی و مالی که دارید مبلغ پرداختی به شرکت بیمه را تعیین کنید. شما برای خرید بیمه عمر باید به شرکت بیمه گر، حق بیمه پرداخت نمایید، این حق بیمه های پرداختی شما در محلی به نام سبد اندوخته ذخیره می شود و سالیانه به این مبلغ سود تعلق می گیرد. این اندوخته با سود تضمین شده ۱۸% برای ۵ سال اول ، سود ۱۵% برای ۵ سال دوم و برای سالهای بعد از آن با توجه به شرایط اقتصادی تا پایان مدت بیمه نامه محاسبه می گردد. به طور کلی هر فردی در سنین مختلف شرایط مختلفی را در قرارداد بیمه تجربه خواهد کرد. مستمری ناشی از ازکارافتادگی: در صورتی که شخص بیمه شده این پوشش را تهیه کرده باشد، در صورت از کارافتادگی ناشی از حادثه، شرکت بیمه گر به وی مستمری ماهیانه پرداخت می کند. میزان تخفیفات شرکت بیمه پاسارگاد ۱۰ تا ۴۰ درصد و بر اساس اندوخته ریاضی ارائه میشود.

شرکت بیمه ما امیدوار است که تمامی بیمه نامه ها با شرط حیات به انتها برسد و مبلغ پرداخت شده در زمان مقرر توسط بیمه شونده (10 تا 30 سال) همراه با سود آن به بیمه شونده پرداخت گردد. بیمه عمر وسرمایه گذاری علاوه بر ایجاد شرایط خاص برای پس انداز و سرمایه گذاری با سرماه بسیار اندک ( تنها روزی 1000 تومان ) علاوه بر ایجاد ارامش بیشتر در زندگی و پوشش حوادث احتمالی که همه ما را تهدید میکند دارای شرایط ساده تری برای اشخاص جوان نسبت به اشخاص میانسال و سالمندان است که مهمترین آن عدم نیاز به ازمایشات پزشکی برای اشخاص زیر 40 سال است. در بسیاری از کشور های پیشرفته دنیا به این بیمه نامه اهمیت فراوانی می دهند، بهتر است ما هم در کشور خودمان بیشتر به این بیمه کاربردی توجه کنیم و آنرا به اطرافیان خود معرفی نماییم. ذینفع: ذینفع کسی است که در صورت فوت بیمهشده، سرمایه بیمه عمر به او تعلق خواهد گرفت. در صورت فوت بيمهشده در خلال مدت بيمه نيز، سرمايه بيمهاي به علاوه موجودي اندوخته سرمايهگذاري در هر زمان به بازماندگان يا افراد تعيين شده، پرداخت خواهد شد. به طور مثال در یک نوع از بیمه نامه عمر، قرارداد میان شرکت و میان فرد بیمه شده، 10 سال است.

علاوه بر پوشش های بیمه ای، شما می توانید با خرید بیمه عمر، سرمایه گذاری مطمئن و پر سودی را تجربه کنید. یکی دیگر از پوششهای بیمه عمر، سرمایه فوت بر اثر حادثه است. در این نوع بیمهنامه بیمهگذار و بیمهشده پدر یا مادر دختر و یا در صورت عدم وجود آنان هر شخص دیگری است که علاقهمند به تأمین آینده دختر بوده و استفادهکننده در صورت فوت و یا حیات بیمهشده دختری است که بیمهنامه به نفع او صادرشده است. در واقع بیمه عمر یک پشتوانه مالی محکم برای دوران پیری، بازنشستگی یا بعداز فوت برای بازماندگان است. سرمایه فوت در اثر حادثه: در صورتی که بیمه شده در اثر حادثه فوت کند، شرکت بیمه گر علاوه بر پرداخت سرمایه فوت عادی، سرمایه فوت ناشی از حادثه را نیز به ذی نفعان شخص فوت شده پرداخت می کند. بله ، و به دلیل روز شمار بودن و بهره مرکب سود در بیمه عمر ایران ، بیمه گذار میتواند با پرداخت حق بیمه به صورت سالیانه یا یکجا ، سود بسیار بسیار بالاتری را دریافت نماید .

دیدگاهتان را بنویسید