بیمه عمر پاسارگاد و تامین آتیه: مزایا، معایب و نکات مهم خرید

بیمههای زندگی در کنار ارائه پوششهای بیمهای برای بیمهشده و افراد وابسته به وی بسته به نوع بیمهنامه امکان سرمایهگذاری و دریافت مستمری را نیز فراهم آوردهاند که این نیز پاسخی به رفع نگرانیهای افراد برای دوران بازنشستگی میباشد. در صورت فوت بیمهشده، دغدغه مشکلات مالی، به خانواده و بازماندگان وی متحمل نخواهد شد. اما به موجب این پوشش اگر شخص دچار از کارافتادگی شود، از پرداخت باقی حق بیمه های معاف می شود و بیمه گر حق بیمه های باقیمانده وی را می پردازد. هر فردی که بیمه عمر پاسارگاد دارد با پرداخت حق بیمه عمر می تواند بر اساس شرایط بیمه عمر از همه پوششهای این بیمهنامه استفاده نماید. دارندگان بیمه عمر پاسارگاد میتوانند با استفاده از بیمه نامه عمر خود از مزایا و پوشش های بیمهای خودشان استفاده نمایند. علاوه بر آن شما می توانید بیمه عمر خود را زودتر از موعد نیز فسخ نمایید. جالب است بدانید شما می توانید این سرمایه را به صورت یکجا یا به صورت مستمری ماهیانه دریافت نمایید. برای پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد میتوانید به سایت بانک پاسارگاد و یا سایت بانک صادرات مراجعه کرده و از قسمت پرداخت قبوض اقدام به پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد نمایید.

شما می توانید در پایان قرارداد تمامی حق بیمه های پرداختی خود را به همراه سود مرکب آن از شرکت بیمه دریافت کنید. نکته اینجاست که دریافت وام از سبد اندوخته نیاز به هیچگونه ضامن، چک و وثیقه ندارد. 4- شما خودتون میتونین در اول قرارداد تعیین کنید که هزینه پوشش ها از حق بیمه شما کسر بشه یا به صورت مازاد از شما دریافت بشه. این بیمه­نامه یکی از انواع بیمه­نامه­های عمر انفرادی است که در آن بیمه­گر تعهد می­نماید در ازای دریافت حق­بیمه، در صورتی که بیمه­شده در طول مدت قرارداد فوت نماید، سرمایه فوت بیمه­نامه و سرمایه­گذاری حاصل شده از محل حق­بیمه­های پرداختی بیمه­گذار را به استفاده­کنندگان بیمه­نامه پرداخت نماید و در صورتی که در پایان قرارداد، بیمه­شده در قید حیات باشد، مبالغ حاصل­شده از محل سرمایه­گذاری حقبیمه­های پرداختی بیمه­گذار را به صورت یکجا یا مستمری به استفادهکنندگان پرداخت کند. لازم به توضیح است شرکت بیمه ما، بیمه سامان و بیمه خاورمیانه دارای بالاترین سود قطعی در بین شرکت های بیمه هستند.

این بیمه نامه دارای مزایای دیگری می باشد که برخی از آنها را در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد. بیمه عمر و سرمایه گذاری دارای مزایا متعددی است که مهمترین آنها سرمایه گذاری و پوشش های بیمه است. توانگری سطح یک بهترین سطح توانگری است که توصیه می شود بیمه عمر خود را از شرکت هایی که توانگری سطح یک دارند تهیه کنید. با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و معیشتی خانوادهها و همچنین لحاظ نمودن حوادث و مخاطراتی که دائم در کمین هستند، نیاز به یک بیمهنامه عمر که بتواند هم خواسته و نیازهایمان را برطرف نماید و هم با شرایط اقتصادی ما هماهنگ باشد بیش از پیش حس میشود بیمه دی با هدف رفع دغدغهها و نگرانیهای موجود در جامعه و با الگوبرداری از محصولات بیمهای روز دنیا در زمینه بیمههای زندگی ، اقدام به طراحی محصولات متنوعی نموده که مشتریان میتوانند با انتخاب و خریداری هر کدام از این محصولات نیازها و انتظارات خود را برآورده سازند. در کشوری مانند ژاپن حدود 36% مردم تحت پوشش بیمه عمر هستند و طبق آمار رسمی در سال 2016 سرانه کشور آلمان حداقل یک بیمه عمر خریدهاند . شما در بیمه عمر می توانید ذی نفعان خود را، خودتان مشخص کنید و تعیین کند در صورت فوت، سرمایه شما چقدر و به چه کسانی پرداخت شود.

در بالا به برخی از مزایای بیمه عمر نسبت به بازار بورس اشاره کردیم؛ ولی صلاح خویش خسروان دانند و شاید شما روحیه بسیار ریسکپذیری داشته باشید؛ بورس و سودهای آن را به سرمایهگذاری مطمئن بیمه عمر ترجیح دهید یا حتی بسیار هوشمند بوده و از هر دو منبع سرمایهگذاری بازار بورس به همراه خرید این بیمه بهره برید. حتماً تاکنون نام بیمه عمر به گوشتان خورده است یا حتی با عناوین مختلفی مانند بیمه زندگی یا بیمه آتیه برخورد داشتهاید. باید از طریق شعبه بیمه ما در استان خودتون پیگیری کنید، اگر شعبه هم پیگیری نکرد باید با شماره 8690 تماس بگیرید. در صورتی که شما تمایل خرید بیمه عمر را دارید باید قبل از خرید آن به نکاتی توجه کنید تا بتوانید بهترین استفاده را از بیمه عمر خود ببرید. در صورتی که شخص بیمه شده در هر حادثه ای آسیب ببیند و نیاز به درمان داشته باشد، می تواند هزینه های درمان خود را تا سقف مشخص از بیمه گر دریافت کند. توانگری شرکت بیمه گر : توانگری مالی شرکت های بیمه یکی از دیگر مواردی است که قبل از خرید بیمه عمر باید به ان توجه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید