بیمه عمر چیست؟

مدت بیمه نامه یکی از نکاتی است که قبل از خرید بیمه عمر باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. خرید بیمه عمر از بیمه ما کار اصلا دشواری نیست و حتی بدون مراجعه حضوری امکان پذیر است. در بسياری از موارد، ممكن است والدين بخواهند برای آتيه فرزندان خود برنامهريزی كنند. موسسات اعتباری یا بانکها میتوانند افرادی را که از آنها وام دریافت میدارند را بیمه نمایند تا چنانچه درطول مدت وام، وامگیرنده فوت کند، پرداخت اقساط وام از سوی بیمهگر انجام میشود، درنتیجه بازماندگان وامگیرنده دینی درقبال موسسه وامدهنده نداشته و وثیقه مورد رهن بعد از فوت بیمهشده آزاد خواهد شد . هدف اين بيمه نامه رفع نگرانی موسسات وام دهنده و پرداخت اصل مانده اقساط وام به موسسات مزبور، (در صورت فوت احتمالي وام گيرنده) سلب مسئوليت از وراث وام گيرنده و فک سند يا وثيقه در رهن موسسه وام دهنده می باشد. شما می توانید هر چند بار که نیاز داشتید از بیمه عمر خود وام دریافت کنید. سپس طی چند مرحله کاهش ناچیزی پیدا میکند و روی عدد مشخصی تا انتهای قرارداد ثابت میماند.

کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدماتی در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون بیمه عمر پاسخ دهند. سقف دریافتی این پوشش متناسب با شرکت بیمه انتخابی میتواند متفاوت باشد. طرحهای مختلف بیمه عمر بهگونهای تعریف شدهاند که میتوانند پاسخگوی نیازهای قشر گستردهای از مردم با شرایط سنی، مالی و جسمانی متفاوت باشند. شما با پرداخت اولین حق بیمه عمر پاسارگاد و صادر شدن بیمه نامه می توانید از مزایای بیمه عمر و تامین آتیه بهره مند شوید. البته اگر فرصت خواندن این مقاله نسبتا طولانی را نداریم در انتهای هر قسمت نسخه صوتی آن برای شما تهیه شده که می توانید به جای خواندن مقاله این پادکست ها را گوش بدهید. البته همانطور که از عنوان “بیمه عمر” برمیآید اولین مسئله تحت پوشش بیمه عمر، فوت فرد است. خودکشی جزو فوت در اثر حادثه نیست.برای خودکشی، سرمایه عمر (فوت به هر علت) پرداخت میشود که البته شرط و شروط و دوره انتظاری دارد. خودکشی و یا اقدام به آن : اگر دوسال تمام از شروع مدت بیمه نامه عمر پاسارگاد نگذشته باشد فقط اندوخته بیمه نامه که از طرف شرکت پاسارگاد تعیین می شود به ذینفعان بیمه نامه پرداخت خواهد شد.

لازم به توضیح است شرکت بیمه ما، بیمه سامان و بیمه خاورمیانه دارای بالاترین سود قطعی در بین شرکت های بیمه هستند. بیمه عمر یکی از بیمه های است که علاوه بر شرایط بسیار مناسبی که دارد نسبتا با استقبال کمتری مواجه است و دلیل آن می تواند نا آشنایی افراد با این بیمه باشد. افرادی که نیاز به دریافت فیش حقوقی خود دارند می توانند به راحتی جهت دریافت فیش حقوقی با موبایل به صورت آنلاین اقدام نمایند. به طور معمول شما برای استعلام بیمه عمر پاسارگاد باید به یکی از نمایندگیهای شرکت مراجعه نمایید اما ما در اینجا این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا از هر کجا که هستید براحتی با تکمیل یک فرم به صورت آنلاین ، بیمه عمر پاسارگاد مطلوب خود را از شرکت بیمه پاسارگاد استعلام نمایید. شما باید برای بازپرداخت این وام 3% سود وام بهعلاوه 22% سود تضمینی شرکت بیمه، مجموعاً 25% سود بپردازید. شخص وام گیرنده می تواند با پرداخت مبلغی به شرکت بیمه، خودرا بیمه کند.

برای خرید بیمه عمر پاسارگاد و ثبت نام بیمه عمر ابتدا باید پرسشنامه بیمه عمر و تامین آتیه توسط بیمه گذار ( شما ) تکمیل شده و به شرکت بیمه پاسارگاد ارائه گردد. 1. بیمه عمر، سرمایه و سود شما تضمین شده ارائه میکند ولی در بورس سرمایه همواره با نوسان و حتی زیان روبه روست. این طرح با هدف مکملی برای حقوق دوران بازنشستگی راه اندازی شده است. پوشش حيات نيز با جمعآوری و انباشت بخشی از وجوه پرداختی بيمهگذار در يك اندوخته سرمايهگذاری، تامين میشود که اين اندوخته مي­تواند با هدف تامين دوره بازنشستگی يا ساير مقاصد مالی فرد در آينده، تشكيل شده است. افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند. ترس و وحشت، صدمه محسوب نمیشود و صدمات عصبی تنها اگر بر اثر آسیب های عضوی به وجود آیند، مشمول بیمه میشوند. ولی اگر بیمهشده در پایان مدت در قید حیات باشد، بیمهگر تعهدی نخواهد داشت و حقبیمهها قابل برگشت نیست. بیمه عمر انفرادی بیمهای است که به موجب آن بیمهگر متعهد میشود در صورت فوت یا حیات بیمهشده، سرمایهای را بصورت یکجا به ذینفع یا استفادهکننده که در بیمه قید گردیده است پرداخت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید