شرکت تکتام نوین

رایجترین انواع آنها عبارتند از بیمه اتومبیل، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه که همهی آنها برای حفاظت از اموال و خانواده شما طراحی شدهاند. شاید شما از وجود آنها بی اطلاع باشید. با ما همراه باشید. اما دقت داشته باشید وام گرفتن زیاد از بیمه عمر تاثیرات منفی در سرمایه گذاری شما در آینده خواهد داشت. سرمایهگذاری در بیمه عمر، انتخابی مطمئن، بدون ریسک و با سود روزشمار تضمین شده است. امروزه سازماندهی عروسی، بدون در نظر گرفتن عواقب نامطلوب احتمالی یک خطر جدی است. از آنجا که قیمت یک مراسم عروسی بدون احتساب ماه عسل، میتواند مرز ۱۰۰ میلیون تومان را در ایران رد کند، بیمه عروسی، به جای یکی از عجیبترین انواع بیمهها به یک ضرورت بزرگ تبدیل میشود. اِگون رُنای منتقدِ مطرح غذا، به همین دلیل تصمیم گرفت تا سلیقه چشاییاش را بیمه کند. همیشه خندیدن تنها دلیل مرگ نیست، زیرا در بیشتر موارد، مربوط به نارسایی قلبی، کمبود اکسیژن، اختلالات عملکردی مغز یا عصبی و غیره است. یکی از اولین موارد مرگ در اثر خنده مربوط به قرن پنجم قبل از میلاد است، کریسیپوس ، فیلسوف باستانی است که پس از دیدن خر در حال خوردن انجیرش از خندیدن مرد. تصمیم گرفتیم در این مقاله، به بیمه عمر و موضوعات مربوط به آن بپردازیم.

امید است توانسته باشیم به سوالات شما در رابطه با بیمه عمر به طور کامل پاسخ داده باشیم. مرحله پرداخت خسارت در هر کدام از پوششها بعد از بررسی و تایید خسارت، پرداخت خسارت به صورت چک میباشد. عدم تعلیق بیمه نامه در صورت تاخیر در پرداخت اقساط حق بیمه به شرط داشتن اندوخته . فوت ناشی از مسابقه سرعت و پروازهای اکتشافی و اکروباسی و هر نوع تمرین پرواز هوائی بیمه نمی شود و درصورت وقوع فوت دراینگونه پروازها تنها وجه اندوخته تا روز وقوع حادثه توسط بیمه گر پرداخت خواهد شد. همانطور که می دانید در صورت فوت هر شخص، اموال وی طبق قانون بین ذی نفعان شخص تقسیم می شود، اما در بیمه عمر اینگونه نیست و شخص می تواند خودش مشخص کند پس از فوتش، سرمایه فوت و سرمایه سبد اندوخته اش چه مقدار به چه کسانی برسد. سرمایه امراض خاص: یکی دیگر از پوشش های بیمه عمر سرمایه امراض خاص می باشد که شخص در صورت ابتلا به بیماری های (سکته قلبی،سکته مغزی،عمل جراحی قلب باز،پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان ها)هزینه های ان را تا درصدی از سرمایه فوت طبیعی میتواند دریافت کند.

در بیمههای عمر زمانی انفرادی سن شخص بیمهشده بهاضافه مدت بیمه نباید از 70 سال تجاوز نماید. همه شرکتها این گزینه را ندارند، اما به راحتی میتوانید با انجام برخی تحقیقات آنلاین بهترین شرکتهای بیمه عروسی را پیدا کنید! طبق توافقات شرکتهای بیمه، اگر چند بیمه عمر دارید، می توانید از همه بیمهنامههای خود خسارت بیماری خاص را دریافت نمایید. در مورد سرقت و ربایش بیگانهها، اگر بتوانید ثابت کنید که سرقت یا صدمهای بهوسیله بیگانهها و یوفوها به شما وارد شده است، شرکت بیمه نه تنها خسارت شما را پوشش میدهد بلکه تا پایان عمرتان روزانه یک دلار به حسابتان واریز میکند. مرگ بعد از صد سال عمر با تن سالم، در کمین است. تا این لحظه هیچ اتفاقی که باعث شود شرکت بیمه کننده سبیل او متحمل پرداخت این هزینه شود برایش رخ نداده است اما او هنوز معتقد است که بیمه کردن سبیل هایش از بیمه کردن خانه اش مهم تر است. در دنیایی که مملو از ترس است، بسیاری از مردم حاضرند برای اتومبیل، خانواده و سلامتی خود به یک شرکت بیمه پول بدهند. اما اگر نگاهی گذرا به تاریخ بیندازید، خواهید دید که بسیاری از مردم در واقع از خنده مردهاند! یکی از پرطرفدار ترین نوع بیمه عمر مان شرکت بیمه ایران، بیمه عمر مستمری می باشد.

امکان کاهش و تعدیل اثرات منفی تورم برسرمایه و پوشش های بیمه نامه با منظور نمودن درصد رشد سالیانه از ابتدا یا هر زمان از مدت بیمه نامه . مثلا بیمه پاسارگاد برای پوشش بیمه آتشسوزی منازل مسکونی تخفیف دارد یا بیمه خاورمیانه امکان دریافت مستمری مادام العمر به شما میدهد. افرادی هستند که پاها، صداها و برخی چیزهای عجیب و غریب را بیمه میکنند! هزینههای یاد شده نیز تحت پوشش نیستند و با برخی شرایط خاص بیمه تکمیلی پوشش داده می شوند. بیمه عمر مان، یکی از جدیدترین طرحهای بیمه ای است که بیمه عمر ایران ارائه میکند. لذا بعد از توضیحاتی که به شما ارائه کردیم بهصورت نسبی و با در نظر گرفتن شرایط زندگی خود میتوانید مزایای بیمه عمر را اولویتبندی کنید. او ۳۹۳ هزار دلار برای حق بیمه این بیمهنامه پرداخت کرد. این باعث شده است که خیلی از آژانسهای مسافرتی و توریستی پوشش خسارت ناشی از برخورد نارگیل به سَر اشخاص را جزو بیمهنامه مسافرتشان قرار بدهند. باور کنید یا نه، شرکت بیمه «لُوید» لندن، با تتظیم و صدور یک بیمهنامه موهای سینه تام جونز را تحت پوشش خود قرار دهد. شرکتهای بیمه که در رقابت با یکدیگر طرحهای بیمهای مختلفی ارائه میدهند، در این نوع بیمه سنگ تمام گذاشته اند: از طرح های این بیمه ارائه شده توسط شرکتهای بیمهگر می توان به بیمه زنان خانه دار، بیمه مستمری، بیمه بازنشستگی، بیمه آتیه کودکان و …

دیدگاهتان را بنویسید