صدور بیمه عمر و چترا

باید بگوییم که ماهیت و پوششهای این دو بیمه با هم فرق بسیاری دارند و میتوان گفت که این بیمه مکمل بیمه تامین اجتماعی است.اگر شما هم با این سوال و مسئله مواجه شده اید پیشنهاد میکنیم مقاله تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه عمر را مطالعه بفرمایید تا انتخاب آگاهانه تری نسبت به شرایط خود داشته باشید. برای اینکه خیالتان از بابت دوران بازنشستگی خود راحت باشد، باید از امروز برای آن برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. تابحال برای قولی که دادید چه برنامه ریزی کردید؟ اگر آینده خود و خانوادتان برایتان اهمیت دارد هر چه سریع تر این کار را بکنید تا زمان برای شما از دست نرود. شما می توانید در طول دوره بیمه ای، اگر نیاز به پول داشتید از اندوخته خود وام دریافت کنید و سپس آن را برگردانید. لازم به توضیح است، از آنجایی که بیمه عمر یک روش سرمایه گذاری برای طولانی مدت است، هرچه شما به انتها قرارداد نزدیکتر شوید، مبلغ موجود در سبد اندوخته شما به همان نسبت افزایش خواهد داشت. لازم به توضيح است سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه نامه های عمرو سرمایه گذاری شرکت بیمه نوین در سنوات گذشته به ترتیب در سال ۱۳۸۸، ۲۲ درصد؛ در سال ۱۳۸۹، ۱۹/۵درصد؛ در سال ۱۳۹۰، ۲۴/۶ درصد؛ در سال ۱۳۹۱، ۲۵/۲۳ درصد؛ در سال ۱۳۹۲، ۲۵/۸۸ درصد؛ در سال ۱۳۹۳، ۲۲/۳درصد؛ در سال ۱۳۹۴، ۲۰درصد؛ در سال ۱۳۹۵ به میزان ۲۰/۶درصد و در سال ١٣٩٦به میزان ۲٠ درصد بوده است.

حق بيمههاي پرداختي شما پس از كسر حق بيمه لازم براي پوشش فوت و پوششهای اضافی به اندوخته سرمایه گذاری شما افزوده می شود. مشاغل خطرناک: در صورتی که شغل بیمهگذار توسط بیمهگر خطرناک تشخیص داده شود، بیمهنامه همراه با الحاقیه استثنائات، یا پرداخت حق بیمه اضافی قابل صدور است. جهت مشاهده اطلاعات و سوابق بیمه عمر خود از طریق پنل زیر اقدام به وارد شدن در اکانت بیمه نامه خود نمایید. اندوخته سرمايهگذاري شما با اختصاص نرخ سود تضميني انباشته شده و طي سالهاي بعد با افزوده شدن حقبيمهها و سود آنها افزايش يافته و سرمايهاي مناسب و مطمئن براي رفع نيازهاي احتمالي و برنامههاي آينده شما خواهد بود. بیمه عمر یارمند سینا این امکان را برای شما فراهم آورده است که با پسانداز مبالغ اندک، ضمن استفاده از پوششهای بیمهای و کاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امکان سرمایهگذاری حقبیمههای پرداختی فراهم گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پساندازها، سرمایهای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشکیل گردد.

شما می توانید با مبالغ کم نیز خرید بیمه را انجام دهید تا تحت پوشش قرار بگیرید. بعد از اینکه دوره بیمه ای شما به اتمام رسید، اندوختههای شما همراه با سود مرکب در اختیارتان قرار خواهد گرفت. عدم تعلیق پوشش های بیمه ای در صورت عدم پرداخت حق بیمه، به شرط وجود اندوخته. امکان ارائه پوشش بیمه ای از بدو تولد تا سن ۷۰ سالگی. بنابراین از مزیتهای بیمه های عمر و سرمایه گذاری به طور خلاصه میتوان به ارائه پوششهای بیمه ای از ابتدای قرارداد ، امکان برداشت از اندوحته ، دریافت وام بدون ضامن و وثیقه و سود مشارکت در منافع را نام برد. اما به طور کلی در صورت فوت بیمهشده بر اثر مرگ طبیعی، حدوداً مبلغی به میزان 1 تا ۴۰ برابر حقبیمه پرداختی سالانه، سرمایه فوت به بازماندگان وی تعلق میگیرد. اما اگر دارنده این بیمه نامه در پایان قرارداد بیمه نامه زنده باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمیشود. بسیاری از بیمهگذاران بدون اطلاع از این بند بیمهنامه هزینه عمل را از شرکت بیمه مطالبه میکنند و شرکت بیمه با استناد به این بند مبلغی به آنها نمیپردازد. چندان عجیب نیست که بسیاری از ما توجهی به مسئلهی بیمه عمر نداریم. معمولا ارزش این مبلغ، چندان بالا نیست و حدودا چند برابر حقوق ماهیانهی شماست، ولی ارزش بررسی کردن قراردادتان را دارد تا بدانید که دقیقا از چه میزان پوشش بیمهای برخوردار هستید.

در اینجا بسته به اینکه هر شرکت بیمه در چه نهاد یا پروژهای سرمایهگذاری کند میزان این سود فرق دارد. در رابطه با نوع جنسیت افراد که ممکن است همانطور که به طور عملی ثابت شده است که طول عمر زن ها بیشتر از مرد ها باشد در رابطه با نرخ این بیمه نامه متفاوت باشد. همانطور که می بینید قسمت سرمایه گذاری نیز در بیمه عمر جذابیت های خاص خود را دارد پس بهتر است که هر چه سریع تر خود را تحت پوشش بیمه ی عمر قرار دهید. شما در این لحظه می توانید با سرمایه ای که دارید از لحظات خوش بازنشستگی استفاده کنید. برای مثال میتوانید در ابتدا 5 میلیون تومان را در بیمه عمر خود سرمایهگذاری کنید و حق بیمههای خود را نیز بهصورت ماهانه یا سالانه پرداخت کنید. پرداخت سود تشويقي: در صورت پرداخت زودتر از موعد مبالغ اقساط، از زمان پرداخت وجه، سود تضمين شده به صورت روزشمار به اين مبالغ تعلق گرفته که اين سود تشويقي باعث افزايش اندوخته بيمهنامه می گردد. اختصاص سود مشاركت در منافع در پایان هرسال علاوه بر اندوخته تضمين شده.

دیدگاهتان را بنویسید