ضوابط بیمه تکمیلی درمان و بیمه عمر مستمری بگیران تأمین اجتماعی ابلاغ شد – ایرنا

از دیگر بیمه های عجیب دنیا که منجر به تعجب شما میشود، بیمه شورش است! گردشگران میتوانند روزانه ۱۰۰ دلار برای هرگونه تاخیر در سفر ناشی از تظاهرات دریافت کنند و حتی اگر کسی به دلیل شورش ها خسارت ببینند، تا ۱۰.۰۰۰ دلار دریافت میکنند. كمدين معروف آمريكايي در سال 2001 ميلادي ادعا كرد كه بيمه نامه اي خريداري كرده و اگر او شوخ طبعي اش را از دست بدهد مي تواند خسارت يك ميليون پوندي دريافت كند. اگر به عنوان خواننده امرار معاش میکنید، این بیمه برای محافظت از صدای شماست! معمولا شرکتهای بیمه برای تعیین حداکثر سن بیمهنامه عمر و سایر شرایط به این جدول روی خواهند آورد. بیمه عمر یکی از بیمه های است که علاوه بر شرایط بسیار مناسبی که دارد نسبتا با استقبال کمتری مواجه است و دلیل آن می تواند نا آشنایی افراد با این بیمه باشد. از منظر بسیاری کارشناسان دنیا، بیمه عمر مهمترین نوع بیمه در این رشته به شمار میآید، اما علت اصلی استقبال کم مردم کشور ما برای دریافت بیمه عمر چیست؟ در این حالت ازکی مجدد به کمک شما میآید، شما میتوانید تا ساعت 21 در روزهای عادی و 19 روزهای تعطیل بیمه خود را از ازکی خریداری کنید تا بیمه شما در همان روز صادر شود.

در شرایطی که بیماری کرونا در اوج خود قرار دارد و مراجعه به اماکن مختلف میتواند باعث درگیری ما با این بیماری شود، ازکی این امکان را ایجاد کرده است تا به راحتی بیمه خود را خریداری کنید. همانطور که میدانید داشتن بیمه شخص ثالث برای تمامی دارندگان خودرو و موتورسیکلت ضروری است و در صورت نداشتن بیمه مشکلات مختلفی ایجاد میشود که جریمه دیرکرد، هزینه سنگین ناشی از تصادفات و امکان جریمه و توقیف خودرو توسط پلیس نمونههایی از این مشکلات هستند. به این صورت مشکلات ناشی از نداشتن بیمه شخص ثالث از بین خواهند رفت. قبلتر هم گفتیم که زمانی که یکی از اعضای خانواده دچار یکی از امراض خاص میشود جدا از صرف انرژی برای مبارزه با بیماری باید دغدغه مشکلات مالی را نیز داشته باشد. در این صفحه میتوانید شرکتهای مختلف ارائه دهنده بیمه مورد نظر را به همراه قیمت بیمه ببینید. کاربران در این نوع بازی می توانند بازیکنان متفاوتی را از تیم های مختلف حاضر در لیگ، در تیم خود بگمارند.

براساس قانون بیمه عمر، در صورت فوت در اثر حادثه علاوه بر اصل و سود مبلغ سرمایه تا 3 برابر به وراث انتخابی شما پرداخت خواهد شد و در صورت پشیمانی از ادامه قرارداد، هر زمان قادر به فسخ و دریافت مبلغ بازخریدی مندرج در بیمه نامه شوید و یا امتیازات خود را به شخص دیگری منتقل و واگذار کنید. شخصی که هویت شما را میدزدد، می تواند از اطلاعات شخصی شما برای سرقت پول از حساب بانکیتان اقدام کند؛ شما میتوانید بیمه سرقت هویت خریداری کنید، تا مبلغ سرقت شده به شما بازپرداخت شود. سرقت هویت یک مشکل جدی است. این بازی به کاربران اجازه دهد تا طبق نظر خود، به مانند یک مدیر باشگاه یا تیم ملی، بازیکنان خاصی را برای تیم خود ارنج کنند. همچنین به موجب قرارداد منعقده بین کانون عالی بازنشستگان و مستمریبگیران تامین اجتماعی و شرکت بیمه ایران، حق بیمه عمر با احتساب مالیات بر ارزش افزوده برای هر نفر ماهانه مبلغ ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان است. در مقاله سوالات متداول بیمه عمر و سرمایه گذاری به تمامی سوالات پر تکرار در رابطه با این بیمه نامه پاسخ داده شده است. علاوه بر خرید آسان، شما به سادگی میتوانید در ازکی دات کام بیمه خود را تمدید کنید.

شما با خرید آنلاین بیمه از ازکی دات کام علاوه بر صرفهجویی در وقت، میتوانید بهترین بیمه را به آسانترین روش ممکن خریداری کنید. شما میتوانید در هر زمان و هر مکانی وارد سایت ازکی دات کام شوید و هر نوع بیمه را که میخواهید خریداری کنید. همچنین کارشناسان ازکی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات شما در روند خرید بیمه هستند. این پوشش به شما امکان میدهد تا زمانی که صدا و سلامت صوتی شما بازیابی نشود، حقوق دریافت کنید! پس از تایید مدارک و اطلاعات باید آدرس ارسال بیمهنامه را وارد کنید. پس از انتخاب بیمه مورد نظر، وارد صفحه دریافت اطلاعات شخصی و مدارک میشوید. پس از وارد کردن اطلاعات لازم، وارد صفحه مقایسه و استعلام قیمت بیمه میشوید. بیمه عمر از مهمترین بیمههای زمان ماست. پوشش سرمایه از کارافتادگی بیمه عمر پاسارگاد: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به هر علت ازکارافتاده شود میتواند از این پوشش تا سقف ۱۰۰میلیون تومان استفاده کند. یکی دیگر از مزایای این خدمت بیمه ای پاسارگاد امکان صدور بیمهنامه برای حق بیمههای پایین حتی در حد ۲۰ هزار تومان است. برای نمونه، اگر کارتان بسیار فیزیکی یا خطرناک باشد، باید حق بیمههای بالاتری بپردازید، در عین حال اگر شغل شما اداری است و باید تمام روز پشت میز بنشینید، حق بیمههای کمتری پرداخت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید