مزیت های مالیاتی: بر اساس مواد ۱۳۶

بیمه عمر حق بیمه ثابت و مشخصی وجود ندارد و هر شخصی میتواند با توجه به شرایط مالی خودش، مبلغی را به عنوان حق بیمه انتخاب کند و آن را به شکل ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا یک ساله پرداخت کند. سپس طی چند مرحله کاهش ناچیزی پیدا میکند و روی عدد مشخصی تا انتهای قرارداد ثابت میماند. چرا که در صورت داشتن بیمه عمر، شرکت بیمه و سرمایه فوت را به خانواده متوفی پرداخت میکند. به راحتی و بدون داشتن ضامن می­توانید پس از پایان سال دوم بر اساس سرمایه اندوخته شدهتان وام دریافت کنید. مدت زمان بیمهنامه بین ۵ الی ۳۰ سال قابل تعیین است. اکنون عمل کنید تا بیست سال دیگر نگویید : افسوس … این موضوع را نیز به خوبی می­دانید که هزینه­ هایی مانند تحصیل فرزندان، ازدواج آن­ها و بسیاری از موارد دیگر نیاز به سرمایه زیادی دارد و باید پیش از رسیدن این دوران به فکر تامین هزینه آن باشید، بیمه ی عمر در طول همه این دوران ­ها می­تواند یک همراه خوب برای شما باشد.

بهتر است این موضوع را نیز در ابتدا اضافه کنیم که؛ همانطور که می­دانید امروزه شرایط اقتصادی دنیا به خصوص کشورمان در شرایط خوبی نیست پس حتما باید بسیار آینده نگر و به فکر یک سرمایه گذاری خوب بود تا در دوران بازنشستگی از آن استفاده کرد. این نوع بیمه نیز همانند بیمه تمام عمر است اما با این تفاوت که این نوع بیمه یک محدودیت زمانی دارد و آن زمان را شما مشخص می­کنید اگر تا قبل از این زمان تعیین شده فوت کنید سرمایه اندوخته شده شما به وارثان تعلق می­گیرد اما اگر تا بعد از این دوران فوت نکنید دیگر هیچ سرمایه ه­ای به بازماندگان شما تعلق نمی­گیرد و درواقع همه سرمایه اندوخته شده شما از دست می­رود. است. پوشش­های بیمه با توجه به نوع بیمه متغیر است و شما در زمان قرارداد با شرکت بیمه نوع پوشش­ ها را نیز تعیین می­کنید. 4- شما خودتون میتونین در اول قرارداد تعیین کنید که هزینه پوشش ها از حق بیمه شما کسر بشه یا به صورت مازاد از شما دریافت بشه. شرکت بیمه ایران برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان بیمه نامههای عمر این امکان را فراهم کرده که افرادی که بیمه عمر ایران دارند میتوانند از طریق سامانه بیمه ایران مشاهده سوابق بیمه عمر ایران را مشاهده کرده و یا استعلام بیمه عمر ایران را انجام دهند.

بیمه عمر مانند همه بیمه­ ها پیمان و یا قراردادی است میان شرکت بیمه و فرد بیمه شونده. در شرایط نامطلوب مالی که اکثر افراد جوان از درآمد پایین شکایت میکنند، مسائل مالی افراد مسن از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که شما بیمه عمر خود را برای سرمایه گذاری خریداری می کنید، برای این که بتوانید سود بالایی در انتها قرار داد دریافت کنید باید به سود شرکت های بیمه دقت داشته باشید. پرداخت سود تشویقی در صورت پرداخت اقساط حق بیمه به صورت پیش از موعد. شما در نوع بیمه عمر مشترک می­توانید یکی از اعضای خانواده را همراه با خود بیمه کنید با این تفاوت که تنها یک حق بیمه پرداخت خواهید کرد. یکی دیگر از مزایای این خدمت بیمه ای پاسارگاد امکان صدور بیمهنامه برای حق بیمههای پایین حتی در حد ۲۰ هزار تومان است. به تازگی تب و تاب بورس در ایران بالاگرفته است و بازار بورس یکی از بازارهای نوین و پرسود ولی پرریسک برای سرمایهگذاری است.

این بیمه مزایا زیادی دارد که حمایت برای آینده و سرمایه­ گذاری برای آینده بخشی از آن است. شرکت های بیمه ای خدمات مختلفی را به مردم ارائه می کنند که هر کس با توجه به شرایط خود از آن ها بهره مند می شود. وامگیرنده میتواند با خرید بیمه عمر ماندهبدهکار برای خود، این مشکل را برطرف سازد. بسته به انتخاب شرکت بیمه شما، خدمات مختص به آن را دریافت خواهید کرد. در حال حاضر شرکت های بیمه گر مختلفی وجود دارند که اشخاص را با شرایط مختلف بیمه می کنند. بیمه گر در ازای دریافت حق بیمه ، بطور مادام العمر متعهد می شود که اگر هر زمان و به هر علت، بیمه شده فوت کند سرمایه مندرج در بیمه نامه را با اضافه سرمایه ای که از محل مشارکت در منافع تامین شده به استفاده کننده بپردازد. در این بیمه انتقال خطر عدم پرداخت وام به بیمه گر منتقل می شود و در ازای آن وام دهنده به عنوان ذینفع بیمه تعیین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید