مشاوره، استعلام و خرید بیمه عمر – بیمه عمر چیست؟

4. در بازار بورس تسهیلاتی ارائه نمیشود ولی با خرید این بیمه بعد از گذشت دو سال، می توانید از تسهیلات ویژه و حتی وام استفاده نمایید. ضمنا بیمه پارسیان آمادگی خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمروسرمایهگذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به كاركنان سازمانها اعلام میدارد. از طرفی پارامتری به نام درصد افزایش سالانه حق بیمه وجود دارد که آن هم روی حق بیمه پرداختی تأثیرگذار است. یکی از فاکتورهای موثر بر تعیین نرخ بیمه ی عمر، جدول مرگ و میر است. اندوخته سرمايهگذاري شما با اختصاص نرخ سود تضميني انباشته شده و طي سالهاي بعد با افزوده شدن حقبيمهها و سود آنها افزايش يافته و سرمايهاي مناسب و مطمئن براي رفع نيازهاي احتمالي و برنامههاي آينده شما خواهد بود. ضریب افزایش نرخ حق بیمه عمر شرکتهای بیمهای، مختلف است.میتوان ضریبهای ۵ درصد، ۱۰ درصد، ۱۵ درصد و ۲۰ درصد را برای افزایش حق بیمه سالانه انتخاب کرد. با کسب اطلاعات در حوزه بیمه میتوانید انتخاب و تصمیمگیری آگاهانه تری در خصوص خرید آن داشته باشید. برای سرمایه این مورد نیز شما میتوانید در ابتدای کار ضریب نقض عضو مدنظرتان را انتخاب کنید. در صورت دریافت غرامت، پوشش برای سایر امراض در سالهای بعد نیز قابل ارائه خواهد بود.

این بیمه نامه علاوه بر تأمین منابع لازم برای آینده بیمه شدگان از قبیل دریافت سرمایه بیمه در زمان بازنشستگی، برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت و امکان دریافت مستمری، در رابطه با نحوه و مبلغ حق بیمه های پرداختی و ارائه خدمات به بیمه شدگان نیز دارای انعطاف پذیری زیادی بوده و با دارا بودن ضریب افزایش سالانه جهت حق بیمه و سرمایه فوت ، بیمه شده را در مقابل تورم فرضی آینده تجهیز می نماید. امکان ارائه پوشش بیمه ای از بدو تولد تا سن ۷۰ سالگی. در این پوشش غرامت، با احراز بیماری پرداخت میشود. و اگر هم در پایان قرار داد بیمه شده در قید حیات باشد، میتواند تمامی اندوخته بیمه نامه خود به همراه سود های پرداخت شده را دریافت نماید. دوران پرداخت مستمری تا زمان حیات مستمریبگیر بوده و با فوت وی مستمری قطع خواهد شد. پرداخت وام بر اساس درخواست بیمه گذار حداکثر ظرف دو هفته قابل پرداخت بوده و بازپرداخت آن نیز حداکثر سه سال خواهد بود . شما می توانید با مبالغ کم نیز خرید بیمه را انجام دهید تا تحت پوشش قرار بگیرید.

این بیمه نامه به دلیل شرایط بسیار مناسبی که دارد مورد توجهی بسیاری از افراد سودجو نیز قرارگرفت است، لذا حتما بیمه عمر و سرمایه گذاری را از نمایندگی ها و شعبات معتبر شرکت بیمه خریداری کنید تا متحمل ضرر و زیان نشوید. همه افراد در هر بازه سنی می توانند بیمه عمر را خریداری کنند و از مزایای آن در بلند مدت استفاده نمایند. بیمه عمر پاسارگاد یک قرارداد بلند مدت است و مطئنا شخص بیمه شده علاقه مند به دانستن وضعیت بیمه نامه عمر خود در برهه های زمانی مختلف خواهد بود. اما دقت داشته باشید که بیمه عمر در بلند مدت می تواند به شما سود چشمگیری بدهد و در کوتاه مدت اصلا پیشنهاد نمی شود، به گونه ای که در سالهای ابتدایی قرارداد، مبلغ پرداختی شما از مبلغ موجود در سبد اندوختان کمتر است و دلیل آن این است که هزینه پوشش های بیمه ای و ریسک بیمه نامه از حق بیمه پردختی شما کسر می شود. در واقع، بهتر است که بگوییم این بیمه نامه نوعی بیمه است که افراد ملزم هستند طبق قراردادی که با شرکت بیمه گر می پردازند به صورت ماهانه و یا چند ماه یک بار حق بیمه خود را به شرکت بیمه گر بپردازند.

اگر بیمهگزارضریب افزایش حق بیمه را 10% انتخاب کند درصورتیکه در سال اول ماهانه مبلغ 50 هزار تومان بهعنوان حق بیمه بپردازد از سال دوم باید این مبلغ را به 55 هزار تومان در ماه افزایش دهد. لازم به توضيح است سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه نامه های عمرو سرمایه گذاری شرکت بیمه نوین در سنوات گذشته به ترتیب در سال ۱۳۸۸، ۲۲ درصد؛ در سال ۱۳۸۹، ۱۹/۵درصد؛ در سال ۱۳۹۰، ۲۴/۶ درصد؛ در سال ۱۳۹۱، ۲۵/۲۳ درصد؛ در سال ۱۳۹۲، ۲۵/۸۸ درصد؛ در سال ۱۳۹۳، ۲۲/۳درصد؛ در سال ۱۳۹۴، ۲۰درصد؛ در سال ۱۳۹۵ به میزان ۲۰/۶درصد و در سال ١٣٩٦به میزان ۲٠ درصد بوده است. عدم وجود جريمه ديركرد: در بيمه نوین براي پرداخت بعد از موعد سررسيد قسط، جريمه اي محاسبه نخواهد شد. پرداخت سود روزشمار: نحوه تخصيص سود تضميني در بيمه نوین روزشمار ميباشد. در این بیمه نامه شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده، در ابتدا ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب ميكنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برميگزينيد. در صورت فوت بيمهشده در خلال مدت بيمه نيز، سرمايه بيمهاي به علاوه موجودي اندوخته سرمايهگذاري در هر زمان به بازماندگان يا افراد تعيين شده، پرداخت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید