مشاوره، استعلام و خرید بیمه عمر – بیمه عمر چیست؟

امکان تعیین و تغییر ذبنفعان برای استفاده از سرمایه ­تان برای شما فراهم است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است. بیمه ی عمر دارای انواع مختلف دیگری نیز است که توضیح همه آن­ها در این مقاله نمیگنجد اما در ادامه مزایای آن را نام می­بریم. در این نوع بیمه پس از پایان زمان قرارداد علاوه بر پرداخت حق بیمه سود سرمایه شما نیز برای شما پرداخت می­شود. این نوع بیمه نیز همانند بیمه تمام عمر است اما با این تفاوت که این نوع بیمه یک محدودیت زمانی دارد و آن زمان را شما مشخص می­کنید اگر تا قبل از این زمان تعیین شده فوت کنید سرمایه اندوخته شده شما به وارثان تعلق می­گیرد اما اگر تا بعد از این دوران فوت نکنید دیگر هیچ سرمایه ه­ای به بازماندگان شما تعلق نمی­گیرد و درواقع همه سرمایه اندوخته شده شما از دست می­رود. با استفاده از این شکل بیمه مقدار پس انداز های کوچک مردم جمع شده و سرمایه بزرگی برای آتیه آن ها ایجاد می کند. خرید بیمه عمر می تواند باعث بهبود اقتصاد یک کشور شود، زیرا شرکت های بیمه با منابع خود هزینه تامین سرمایه در بنگاه های اقتصادی را کاهش می دهند و باعث می شوند تا این هزینه ها برای خدمات درمانی مصرف شود.

همچنین شما می تونید سوالات خودرا در رابطه با بیمه عمر در انتهای همین مقاله برای ما بنویسید تا کارشناسان، در کمترین زمان پاسخگو شما باشند یا می توانید با برقراری تماس با نمایندگی 1240 بیمه ما از مشاوره رایگان استفاده کنید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. سپس طی چند مرحله کاهش ناچیزی پیدا میکند و روی عدد مشخصی تا انتهای قرارداد ثابت میماند. برای اینکه بتوانید اطلاعات کاملی درباره بیمه ی عمر و سرمایه گذاری پیدا کنید، این مطلب را تا انتها بخوانید. این بدان معناست که شما هم پوشش بیمه ای دارید و هم برای آینده خود سرمایه گذاری می کنید. شرکت های بیمه ای خدمات مختلفی را به مردم ارائه می کنند که هر کس با توجه به شرایط خود از آن ها بهره مند می شود. این بیمه نامه علاوه بر تأمین منابع لازم برای آینده بیمه شدگان از قبیل دریافت سرمایه بیمه در زمان بازنشستگی، برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت و امکان دریافت مستمری، در رابطه با نحوه و مبلغ حق بیمه های پرداختی و ارائه خدمات به بیمه شدگان نیز دارای انعطاف پذیری زیادی بوده و با دارا بودن ضریب افزایش سالانه جهت حق بیمه و سرمایه فوت ، بیمه شده را در مقابل تورم فرضی آینده تجهیز می نماید.

به غیر از این موارد پوشش بیماری های خاص نیز در برخی از شرکت ها دیده می شود. درست از زمانی که شما اولین قسط را واریز کردید، تحت پوشش شرکت بیمه قرار خواهید گرفت. پوشش فوت به دلیل حادثه به این صورت است که اگر شخص بیمه شونده در اثر حادثه فوت کند، شرکت بیمه، علاوه بر سرمایه فوت، سرمایه فوت در اثر حادثه را به ذی نفعان پرداخت می کند. همانطور که می دانید در صورت مواجه شدن با هر حادثه ای یکی از اصلی ترین مشکلات، برطرف ساختن بحران های مالی ناشی از آن است که با داشتن بیمه عمر می توان از بحران ها و مشکلات مالی تا حدود قابل توجهی رهایی یافت. پوشش تکمیلی هزینههای پزشکی همان طور که از نامش پیداست، جزو پوششهای اضافی و اختیاری این سرمایهگذاری بیمهای است که با پرداخت حق بیمه بیشتر ارائه خواهد شد. مواردی همچون بیمه عمر و بیمه شخص ثالث از مهم ترین خدماتی هستند که به صورت ویژه برای همه افراد ارائه خواهند شد. به علاوه کارشناسان بیمه، برای راهنمایی بیشتر شما، محتوای بازخرید بیمه عمر: راهکار یا فرصت سوزی را پیشنهاد میکنند. بیمه عمر چه مزایایی دارد؟ این بیمه مزایا زیادی دارد که حمایت برای آینده و سرمایه­ گذاری برای آینده بخشی از آن است.

در دنیایی که هر روز اتفاق جدیدی برای ما می افتد، نداشتن بیمه ی عمر یک خطای بزرگ به حساب می آید. در بیمه عمر زمانی حق بیمه اندکی را شما پرداخت می­کنید شاید به همین دلیل است که سرمایه شما بازگردانده نمی­شود. در این صورت هم شما می توانید از نظر مالی از بیمه نامهتان استفاده کنید و هم پوششهای بیمه نامهای شما همچنان برقرار بماند و اگر اقساط حق بیمه عمرتان را به موقع پرداخت نمایید میتوانید اندوخته نهایی بیمه نامهتان بر اساس جدول بیمه عمرتان دریافت نمایید. خطر مسافرت هوائی : اگر فرد بیمه شده بعنوان مسافر عادی بوسیله هواپیمای مسافری یا ایرباس در خطوط حمل و نقل تجاری مجاز مسافرت کند بدون پرداخت حق بیمه اضافی و بدون احتیاج به دادن اطلاع قبلی به شرکت بیمه پاسارگاد تحت پوشش بیمه ای قرار میگیرد. بیمه نامه عمر، مانند بیمه های دیگر نیست که فقط در زمان حادثه و یا یک اتفاق به فرد بیمه شده خسارت بپردازد. مورد بعدی که در بیمه نامه عمر قرار دارد بیمه حادثه است. این نوع بیمهنامه، درآمدی معاف از مالیات و ماهیانه را فراهم میکند که تا زمان پایان دورهی مورد توافق در بیمهنامه، پرداخت میشود. به طور مثال وقتی شما بدنه وسیله نقلیه خودرا بیمه کنید در صورت داشتن تصادف می توانید مبلغ خسارت را از بیمه دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید