مشاوره، استعلام و خرید بیمه عمر – بیمه عمر چیست؟

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را در اختیار بیمه شدگان محترم بیمه عمر پاسارگاد قرار داده است تا در هر زمان دلخواه نسبت به بررسی سوابق بیمه نامه عمر و تامین آتیه خود اقدام نمایند.. که در این صورت شخص 100 میلیون تومان به علت فوت و 100 میلیون تومان به علت فوت بر اثر حادثه از شرکت بیمه دریافت می کند. اگر شخص بر اثر حادثه فوت کند، شرکت بیمه علاوه بر پرداخت سرمایه فوت موظف است سرمایه فوت به علت حادثه را نیز به ذی نفعان بیمه شونده بپردازد. بیمه شونده در فرم پیشنهاد بیمه عمر پوشش تکمیلی فوت بیمه شده در اثر حادثه را یک برابر سرمایه فوت به هر علت انتخاب کرده است. در واقع شخص بیمه شده با داشتن این جدول میتواند ببیند که در هر بازه زمانی به چه میزان حق بیمه عمر پرداخت کرده و تا چه میزان از پوششهای بیمه عمر پاسارگاد بهره مند شده است و در انتهای مدت بیمه نامه نیز چه میزان سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد را دریافت خواهد کرد. بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به عنوان بیمه عمر و سرمایه گذاری ( نوعی بیمه مختلط ) و یا مختصرا بیمه عمر پاسارگاد نیز شناخته می شود.

یکی دیگر از مزایای بسیار ارزشمند داشتن بیمه عمر، سرمایه گذاری است. در صورتی که برای خود و خانواده خود بیمه عمر تهیه کرده اید به شما اطمینان می دهیم که یکی از درست ترین تصمیمات زندگیتان را گرفته اید، اما در صورتی که راجع به این بیمه اطلاعات کافی ندارید و هنوز آنرا به طور جدی پیگیری نکرده اید به شما همراهان گرامی توصیه می کنم حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. البته پیشنهاد همیشگی ما این است که حتما تمامی بخش های مورد نیاز خود در مورد بیمه عمر پاسارگاد را در وب سایت مطالعه کنید و سپس بهترین نوع بیمه نامه عمر و تامین آتیه را برای خود انتخاب کنید. همچین در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در رابطه با بیمه عمر می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به صورت رایگان و کاملا تخصصی شما را راهنمایی کنند. شما با پرداخت سالیانه حق بیمه می توانید در انتهای قرارداد مبلغی که در طول این سالها پرداخت کرده اید را با سود مرکب به صورت یکجا یا مستمری ماهیانه دریافت کنید که یکی از مزایای بسیار ارزشمند بیمه عمر است.

یکی دیگر از خطراتی که زندگی انسان را دگرگون میکند نقص عضو و هر اتفاقی است که امکان ادامه شغل و درآمدزایی را از بیمهشده بگیرد. در این مورد اگر حادثه اتفاق افتاده برای شخص باعث نقص عضو و از کار افتادگی هر یک از اعضای وی گردد، شخص به میزان از کار افتادگی از شرکت بیمه هزینه دریافت نماید. در این نوع بیمه نامه توافق می شود که شخص بیمه شونده در ازای پرداخت مبلغی توافقی به بیمه گر، شرکت بیمه پس از مرگ وی، مبلغی به وراث قانونی ایشان می پردازد. ممکن است شخص بیمه گذار خودرا بیمه کند و در این صورت بیمه شونده و بیمه گذار یک شخص است. در این بیمه، چنانچه بیمهشده در خلال مدت بیمه فوت نماید، درصورتیکه حق بیمهها تا تاریخ فوت پرداختشده باشد، سرمایه مندرج در بیمهنامه بهاضافه سرمایهای که ممکن است تا تاریخ فوت از محل مشارکت در منافع تأمینشده باشد، به ذینفع پرداختشده و چنانچه این بیمهنامه تا پایان مدت ادامه یابد، سرمایه مندرج در بیمهنامه بهاضافه سرمایه اضافی که ممکن است از محل مشارکت در منافع تأمینشده باشد به ذینفع پرداخت میشود. بیمه شده به کسی می گویند که تحت پوشش بیمه عمر قرار گرفته و سرمایه فوت به وی تعلق می گیرد.

سن بیمه گذار: این مشخصه از اطلاعات الزامی برای استعلام بیمه عمر است، چرا که سن هر فرد از مهمترین عواملی است که میتواند در سرمایه گذاری فرد و داشتن برخی از پوشش های بیمه ای موثر باشد، باید حتما در زمان استعلام بیمه عمر پاسارگاد وارد شود. بیمه عمر پاسارگاد به گونه ای طراحی شده است که با توجه به نحوه پرداخت اقساط آن تمامی اقشار جامعه بسته به نیاز خود میتوانند از پوشش های بیمه آن بهره مند شوند. شما با پرداخت اولین حق بیمه عمر پاسارگاد و صادر شدن بیمه نامه می توانید از مزایای بیمه عمر و تامین آتیه بهره مند شوید. شما میتوانید با اهداف بهره مندی از پوششها ، سرمایهگذاری بلندمدت یا داشتن مستمری و سود یا حتی دریافت وام به گرفتن بیمه عمر رو بیاورید. بسته به شرکت بیمه میتوانید ضرایب افزایش سالانه متفاوتی را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی بیمه عمر میتوانید سوالات خود را با کارشناسان بیمه دات کام از طریق کامنت زیر همین پست در میان بگذارید تا از راهنماییهای علمی و بیطرفانه آنان در کمال صبر و با دقت برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید