مشاوره، استعلام و خرید بیمه عمر – بیمه عمر چیست؟

البته در نظر داشته باشید که سود افزوده شده به حق بیمه ماهانه، چند ماهه و یا حتی سالانه بیمه آتیه بر اساس نرخ تورم است و بدیهی است که این مبلغ در هر ماه و یا هر بازه زمانی پرداخت افزایش پیدا کند. صدمات بدنی که بیمه شده عمدا موجب آن می شود. به هر حال خرید بیمه عمر مزایا و معایب خاص خودش را دارد که در ادامه این مقاله قصد داریم بیشتر در رابطه با بیمه عمر، شرایط دریافت آن و همچنین مزایا و معایب آن صحبت کنیم. بیمه عمر یکی از بیمه هایی است که توسط شرکت های بیمه گر مختلفی به افراد مختلف ارائه می شود. بنابراین، مبلغی که شما به عنوان اقساط به شرکت بیمه گر پرداخت می کنید، به طور حتم به همراه سود در سال های آینده به شما باز خواهد گشت. فرد وامگیرنده برای جلوگیری از این اتفاق، میتواند با پرداخت حقبیمه ناچیزی این نوع بیمه عمر را بخرد که اگر در طول بازپرداخت وام فوت کرد، بیمهگر اقساط وام را به بانک پرداخت کند.در این نوع بیمهنامه سرمایه بیمه با گذشت زمان کاهش مییابد. حال که تا حدودی با مقدمات محاسبه حق بیمه آشنا شدید به انواع پوششهای بیمه عمر میپردازیم که هر یک از آنها به نحوی با حق بیمه ماهانه در ارتباط هستند.

همانطور که بیمه کردن منزل و اتومبیل ضروری است قطعا داشتن بیمه عمر از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. البته در صورتی که فرد بیمه شده، در زمان پرداخت اقساط فوت شود، بیمه عمر هزینه را به افرادی که بیمه شده در قرارداد خود ذکر کرده است، تعلق خواهد گرفت. سقف پوشش هزینه پزشکی پاسارگاد تا ۷۰ میلیون تومان میباشد. برای دریافت اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد و مشاهده سوابق بیمه نامه از طریق شماره بیمه نامه که روی سند بیمه نامه شما و دفترچه اقساط بیمه نامه شما ثبت شده است و با وارد کردن کد ملی بیمه گذار در سایت بیمه عمر پاسارگاد میتوانید اطلاعات بیمه نامه خود را چک نمایید. تنظیم ارقام جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد تماما بستگی به شرایط بیمه عمر و تامین آتیه خریداری شده دارد. نرخ سود بیمه عمر در دو سال اول ۱۶% و در دو سال دوم ۱۳% و برای سال های بعدی ۱۰% است. مثلا امسال ۲ تومن، سال بعد ۴ تومن، سال بعد ۸ تومن و … مثلا سلامت و یا عدم سلامت اعضای درجه یک خانواده از نظر وراثتی از سوی پزشک معتمد شرکت بیمه پارسیان بررسی و قیمت متناسب با آن پیشنهاد می شود از این روست که قیمت دهی در بیمه اشخاص تقریبی هست و قیمت نهایی پس از نظریه پزشک اعلام می گردد .

این نوع بیمه یک آینده نگری مناسب برای افرادی است که می خواهند آینده خود و یا فرزندانشان را تامین کنند. افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند. این بیمه نامه ابزاری ست مناسب جهت محافظت از زندگی خودتان و کسانی که دوستشان دارید. یکی دیگر از مزایای بیمه عمر این است که شما در آینده می توانید مبلغ بیمه خود را به عنوان مستمری دریافت کنید. در طرح مذکور بیمه گذاران محترم عمر می­توانند با پرداخت حق ­بیمه در مدت بیمه نامه، علاوه بر بهره مندی از مزایای بیمه­ ای، درانتهای قرارداد که منطبق با آغاز دوران بازنشستگی است از مستمری طرح مذکور بهره مند گردند. بیمه نامه عمر، مانند بیمه های دیگر نیست که فقط در زمان حادثه و یا یک اتفاق به فرد بیمه شده خسارت بپردازد. در این 10 سال فرد بیمه شده موظف است که حق بیمه خود را به صورت ماهانه و یا طبق قرارداد خود به صورت چند ماهه بپردازد. بدتر از آن، زمانی است که سرپرست خانواده فوت میکند و افراد دیگر خانواده باید علاوه بر تحمل رنج از دست دادن عزیزشان به دنبال راهی برای تأمین معاش خود باشند.

حق بیمه به صورت ماهانه و یا چند ماهه با سود مشخصی از افراد گرفته می شود و بدیهی است که هر ماه و یا در هر یک از بازه های زمانی مختلف میزان مبلغ ماهانه ای که باید پرداخت شود، تغییر می کند. تنها در زمانی که فرد دچار حادثه می شود و خسارت مالی و یا جانی به فرد بیمه گر اعمال می شود، پای کار می آیند و خسارت فرد خسارت دیده را تامین می کنند؛ شاید این یکی از معایب بیمه های تکمیلی و بیمه نامه های خودرو باشد. بلکه این بیمه نامه یک قرار داد کلی میان فرد بیمه شده و شرکت بیمه گر است که در آینده یک سود تضمینی را در کنار مبلغ پرداخت شده از سوی فرد بیمه شده پرداخت می کند. فوت بیمهشده بر اثر حادثه عمدی: در صورتی که ذینفع بیمهنامه، موجبات مرگ بیمهشده را فراهم کند، وی از کلیه مزایای بیمهنامه محروم خواهد شد. همه افراد در هر بازه سنی می توانند بیمه عمر را خریداری کنند و از مزایای آن در بلند مدت استفاده نمایند. تا به اینجای مقاله با بیمه نامه عمر و کلیات آن آشنا شدیم؛ اما در حال حاضر می خواهیم بدانیم که مزایای بیمه عمر چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید