مشاوره، استعلام و خرید بیمه عمر – بیمه عمر چیست؟

امراض خاص: اگر بیمه شده دچار بیماری های سکته قبلی، سکته مغزی، عمل قبل باز، سرطان و پیوند اعضا اصلی بدن و عروق کرونر شود می تواند تا سقف تعیین شده از شرکت بیمه گر خود خسارت دریافت نماید. سقف پوشش امراض خاص بیمه عمر پاسارگاد ۱۰۰ میلیون تومان می باشد. از آنجا که قیمت یک مراسم عروسی بدون احتساب ماه عسل، میتواند مرز ۱۰۰ میلیون تومان را در ایران رد کند، بیمه عروسی، به جای یکی از عجیبترین انواع بیمهها به یک ضرورت بزرگ تبدیل میشود. امروزه سازماندهی عروسی، بدون در نظر گرفتن عواقب نامطلوب احتمالی یک خطر جدی است. اما بیمه عمر شرایط بسیار عالی که در پیشتر گفته شد را برای بیمه گذاران خود در نظر گفته است که در صورت مواجهه با مشکلات متعدد مالی بتوانند به راحتی از بیمه عمر خود وام بگیرند. همانطور که گفته شد میتوان برای خرید بیمه عمر به سامانه بیمیتو مراجعه کرد و بهصورت آنلاین اقدام به خرید بیمه عمر خود کرد. معاف است. در این حالت بعد از فوت شخص بیمهشده نه تنها سرمایه بین ذینفعانی که خود فرد انتخاب کرده است تقسیم میشود که هیچ مالیاتی نیز مشمول این سرمایه نمیشود.

همه شرکتها این گزینه را ندارند، اما به راحتی میتوانید با انجام برخی تحقیقات آنلاین بهترین شرکتهای بیمه عروسی را پیدا کنید! هرچند انتخاب بهترین بیمه عمر از میان انواع بیمهها و شرکتهای بیمه که هر یک ویژگیهای متنوع و گوناگونی را به بیمهشوندگان ارائه میدهند، معمولا کار آسانی نیست. در دنیایی که مملو از ترس است، بسیاری از مردم حاضرند برای اتومبیل، خانواده و سلامتی خود به یک شرکت بیمه پول بدهند. در مورد سرقت و ربایش بیگانهها، اگر بتوانید ثابت کنید که سرقت یا صدمهای بهوسیله بیگانهها و یوفوها به شما وارد شده است، شرکت بیمه نه تنها خسارت شما را پوشش میدهد بلکه تا پایان عمرتان روزانه یک دلار به حسابتان واریز میکند. شماره همراه و یا ایمیل: برای زمانی که اگر نیاز به مشاوره تلفنی داشته باشید، مشاوران ما میتوانند بر اساس مشخصات وارد شده در بیمه نامه با شما تماس گرفته و مشاوره لازمه را به شما ارائه میکند. اگر پاسخ سوالات خودتون رو نگرفتید یا هنوز سوالی دارین پینشهاد میکنم با شماره 44170097 تماس بگیرید یا فرم ابتدا همین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما توضیحات کامل را خدمت شما بدهند. اگر شما «تام جونز»ِ خواننده باشید، پاسخ ۷ میلیون دلار است. برای پاسخ به این پرسش که طول دورهی زمانی مورد نیاز برای پوشش بیمه عمر چقدر باشد، عوامل فراوانی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

علاوه بر این، اگر نظر همسرتان تغییر کرده است، می توانید تحت پوشش این بیمه قرار بگیرید. یکی از اولین موارد مرگ در اثر خنده مربوط به قرن پنجم قبل از میلاد است، کریسیپوس ، فیلسوف باستانی است که پس از دیدن خر در حال خوردن انجیرش از خندیدن مرد. اعمال مجرمانه: اگر بیمهشده بر اثر شرکت در فعالیتهای خلاف قانون فوت کند، بیمهگر تعهدی در پرداخت سرمایه فوت نخواهد داشت. بیمه گذار می تواند هر زمان که تمایل داشت به بازخرید یا بازنشستگی زودتر از موعد بیمه عمر اقدام کند و سرمایه موجود در سبد اندوخته خود را به طور کامل دریافت نماید. بازیکن موفق کریکت استرالیا به شدت به سبیل های پر پشت و بلند خود علاقه مند است. تا این لحظه هیچ اتفاقی که باعث شود شرکت بیمه کننده سبیل او متحمل پرداخت این هزینه شود برایش رخ نداده است اما او هنوز معتقد است که بیمه کردن سبیل هایش از بیمه کردن خانه اش مهم تر است. او وقتی که در برابر تهدیدات گروه های مافیایی مبنی بر حمله و قیچی کردن سبیلش قرار می گیرد اولین کاری که به ذهنش می رسد بیمه کردن سبیل هایش به مبلغ 370 هزار دلار است. به طور مثال وقتی شما بدنه وسیله نقلیه خودرا بیمه کنید در صورت داشتن تصادف می توانید مبلغ خسارت را از بیمه دریافت کنید.

وقتی به بیمه فکر میکنید، احتمالاً چند نوع بیمه ذهن شما را درگیر خواهد کرد. فکر میکنید موهای سینهتان چقدر میارزد؟ باور کنید یا نه، شرکت بیمه «لُوید» لندن، با تتظیم و صدور یک بیمهنامه موهای سینه تام جونز را تحت پوشش خود قرار دهد. اگر سرمایه خود را در بانک پسانداز کنید، از هیچ یک از پوششهای ذکر شده نمیتوانید استفاده کنید؛گرچه ممکن است سود بیشتری به سرمایه شما تعلق بگیرد. دریافت وام برای زمانی پیشنهاد میشود که فرد بدون نیاز به بازخریدی بخواهد از اندوخته بیمه نامه خود استفاده کند و همه پوششهای بیمهای هم برای وی برقرار باشد. بیمه نامه عمر برای تمامی اقشار جامعه قابل استفاده است. كمدين معروف آمريكايي در سال 2001 ميلادي ادعا كرد كه بيمه نامه اي خريداري كرده و اگر او شوخ طبعي اش را از دست بدهد مي تواند خسارت يك ميليون پوندي دريافت كند. یعنی مبلغی که افراد تحت تکفل پس از مرگ شما دریافت خواهند کرد، بسته به چگونگی انجام سرمایهگذاری با حق بیمههای دریافتی از شما، متفاوت خواهد بود. شرکت ها ی بیمه معمولا”اقساط حق بیمه را به صورت ماهیانه ،دو ماهه، سه ماهه، چهار ماهه ،شش ماهه ،سالیانه و یکجا دریافت می نمایند. در ادامه مقاله به توضیح کامل بیمه عمر یا درمان تکمیلی می پردازیم که بتوانید با خیال راحت برای خرید بیمه اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید