مقایسه و محاسبه و خرید بهترین بیمه های عمر

با ثبت نام در بیمه عمر ایران از طریق سایت بیمه تایم محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران برای شما انجام می شود. بیمه عمر مانند همه بیمه­ ها پیمان و یا قراردادی است میان شرکت بیمه و فرد بیمه شونده. البته روش پرداخت افزایش در پرداخت روی سرمایه گذاری نهایی بیمه نامه موثر است و باعث افزایش در سرمایه گذاری نهایی این بیمه نامه میشود. البته برخی از پوششها از قبیل پوشش بیماریها و از کارافتادگی از پوششهایی هستند که برای همه بیمه گذاران عمر توصیه میشود که روی بیمه نامه عمر خود داشته باشند. با توجه به مزایای بیمه عمر که دارای پوششهای بیمهای در کنار سرمایهگذاری است، انتخاب برخی از پوششها اختیاری هستند و فرد به انتخاب خود میتواند پوششهای بیمهای خود را انتخاب کند. بسیاری از افراد تعاریف هر دو بیمه عمر و تکمیلی را شنیده اند و برای خرید آن ها تمایل دارند اما به دلیل محدودیت های مالی و مشکلات معیشتی توانایی خرید هر دو بیمه را ندارند. ماده ۷۱: کلیه شرکتهای بیمه که در ایران فعالیت می نمایند باید ۵۰% در رشته بیمههاى زندگى (شامل بیمه عمر وتامین آتیه) و ۲۵% در سایر رشتهها از معاملات بیمهاى مستقیم خود را نزد بیمه مرکزى بیمه اتکایى نمایند.

حال باید به اولین سوال تشکیل شده درون ذهن شما پاسخ دهیم و آن سوال این است که بیمه عمر چیست؟ بهتر است این موضوع را نیز در ابتدا اضافه کنیم که؛ همانطور که می­دانید امروزه شرایط اقتصادی دنیا به خصوص کشورمان در شرایط خوبی نیست پس حتما باید بسیار آینده نگر و به فکر یک سرمایه گذاری خوب بود تا در دوران بازنشستگی از آن استفاده کرد. در زمان خرید پوشش بیمه باید توجه کنید که آیا حق بیمههای شما «قابل تجدیدنظر» هستند یا «تضمینشده». در این نوع بیمه از زمانی که بیمه شوید تا هر زمان که در قید حیات باشید، شرکت بیمه هیچ گونه خدماتی به شما ارائه نمی­دهد، اما پس از بیمه شدن تا هر زمان که فوت کنید و یا تا هر زمانی که مشخص کرده باشید باید حق بیمه پرداخت کنید، پس از فوت شما هر آنچه که به عنوان حق بیمه پرداخت کرده باشید، به عنوان یک سرمایه اندوخته شده در حساب شما به وراث و یا ذینفعان تعلق می­گیرد، در واقع این نوع بیمه تنها یک سرمایه­ گذاری برای بازماندگانتان است.

در این نوع بیمه نامه بیمه گذار و بیمه شده پدر یا مادر دختر و یا در صورت عدم وجود آنان هر شخص دیگری است که علاقمند به تامین آینده دختر بوده و استفاده کننده در صورت فوت و یا حیات بیمه شده دختری است که بیمه نامه به نفع او صادر شده است. با دریافت این پوشش اگر علت فوت بیمهشده، حادثهای باشد که عمدی در آن نبوده است، شرکت بیمه هزینهای مضاف بر سرمایه عمر بیمهشده را به ذینفعان او پرداخت خواهد کرد. سرمایه گذاری در بیمه عمر به این صورت است که به حق بیمه های پرداختی بیمه گذار سود تعلق می گیرد و وی می تواند در زمان اتمام قرارداد تمامی حق بیمه های پرداختی خود را با سود آن به صورت یکجا برداشت کند. انتخاب مدل پرداخت حق بیمه عمر، بر این اساس است که پرداخت حق بیمه سالانه شما به صورت ثابت باشد یا به صورت افزایشی انجام شود. میزان وام بر اساس اندوخته بیمه عمر محاسبه میشود که برابر با 90 درصد اندوخته این بیمه نامه میباشد.

بر اساس شرایط بیمه عمر ایران هر فرد بیمه شده میتواند از انتهای سال دوم از محل اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت نماید. با خرید دو بیمهنامهی عمر انفرادی، از آزادی عمل و انتخاب بیشتری برخوردار خواهید بود. شما در نوع بیمه عمر مشترک می­توانید یکی از اعضای خانواده را همراه با خود بیمه کنید با این تفاوت که تنها یک حق بیمه پرداخت خواهید کرد. دریافت وام بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر ایران است. با آنلاین شدن خدمات بیمهای شرکت بیمه ایران پرداخت بیمه عمر ایران نیز به صورت اینترنتی فراهم شده است. یک بیمه سرمایه ­گذاری است که به صورت بیمه عمر زمانی نیز ارائه می­شود. بهتر است اینگونه توصیف کنیم؛ بیمه ی عمر یک پشتوانه برای زمانی است که شما به کهولت سن و پیری می­رسید، این بیمه حتی پس از فوت شما برای بازماندگانتان نیز مفید خواهد بود، زیرا آن­ها را نیز مورد همایت قرار میدهد. و یا بپرسید اصلا بیمه ی عمر چیست؟ بیمهشده: کسی که تحت پوشش قرار میگیرد و فوت یا حیاتش شرط اصلی برقرار بودن بیمه عمر است. بیمه عمر نوعی از بیمه است که شما میتوانید با پرداخت مبلغی بصورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه، سالیانه و یا یکجا و مدت انتظاری(بیش از 5 سال)علاوه بر دریافت سرمایهای قابل توجه بعنوان اصل و سود از امتیازات زیادی برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید