مقایسه و محاسبه و خرید بهترین بیمه های عمر

در واقع شما با پرداخت حق بیمه، این پول را سرمایه گذاری می کنید که همین موضوع باعث رشد پول شما در بلند مدت می شود. زمانی که شما شروع به پرداخت حق بیمه می کنید، در واقع شما دو کار را به صورت همزمان انجام می دهید. شرکت بیمه هر ساله علاوه بر پرداخت سود روز شمار، در انتهای سال درصدی به عنوان سود مشارکت در منافع به بیمه گذار پرداخت می کند.شرکت بیمه ما هر ساله پس از تشکیل مجمع، سود آن سال را مشخص و به تمام بیمه گذاران واریز می کند، که میانگین سود مشارکت شرکت بیمه ما در سالهای گذشته 22% بوده است. ضریب تشکیل سرمایه، بر حق بیمه سالیانه اعمال شده و سرمایه فوت را تعیین میکند. شرکت بیمه در ازای حق بیمهای که شما میپردازید و سودی که به آن تعلق میگیرد سرمایه عمر شما را تعیین میکند. هرچه میزان حق بیمه انتخابی افزایش یابد بر سرمایه و در نهایت پوششهای بیمهای تاثیر خواهد داشت: اگر شما پوششهای بیمهای مختلف انتخاب نمایید، حق بیمه تغییری نخواهد داشت ولی بر میزان اندوخته نهایی تاثیرگذار است: با انتخاب پوشش بیمهای بیشتر اندوخته نهایی فرد کاهش پیدا میکند. بر این باور هستیم که مشتریان و بیمه گذاران شرکت بیمه سرمایه ما می باشند.

از اهداف همیشگی شرکت بیمه پاسارگاد در اختیار گذاشتن اطلاعات شفاف و صادقانه به بیمه گذاران خود بوده، هست و خواهد بود. دو نوع پوشش اصلی بیمه عمر پاسارگاد شامل تامین سرمایه حیات در آینده با سود تضمینی بیمه عمر و تامین سرمایه فوت عادی است. مقدار این مبلغ با توجه به نوع شرکت بیمه متفاوت است. توصیه میکنیم که حتماً قبل از خرید بیمه عمر تمام جزئیات را مطالعه و بررسی کنید. سود قطعی هر شرکت بیمه بیشتر باشد در سرمایه گذاری شما تاثیر بیشتری دارد و در آینده می توانید سرمایه گذاری بهتر و پر سود تری تجربه کنید. با خرید آنلاین بیمه از این مزیت نیز استفاده کنید. شما می توانید در طول دوره بیمه ای، اگر نیاز به پول داشتید از اندوخته خود وام دریافت کنید و سپس آن را برگردانید. بعد از اینکه دوره بیمه ای شما به اتمام رسید، اندوختههای شما همراه با سود مرکب در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اگر فرد به هر دلیلی از کار افتاده شود و امکان اشتغال برای او فراهم نباشد، پرداخت حق بیمه این شخص تا آخر دوره بر عهده شرکت است و این فرد می تواند در پایان دوره از این دارایی خود استفاده کند. در این بیمه نامه شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده، در ابتدا ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب ميكنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برميگزينيد.

شاید این مبلغ در ابتدا ناچیز به نظر برسد؛ اما باید توجه کرد که این 30 میلیون از اولین لحظه صدور بیمهنامه بهعنوان سرمایه فوت فرد وجود دارد. اگر شما امروز تحت پوشش بیمه بازنشستگی قرار بگیرید، مسلما این مشکلات برای شما به وجود نمی آید. یک بخش دیگر در بیمه ی عمر وجود دارد که برای سرمایه گذاری است. متاسفانه بخش زیادی از جامعه از مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری اطلاع ندارند. در صورتی که بیمه شده دچار حادثه ای همچون تصادف شود، حتما برای درمان نیاز به مخارجی دارد که بخش زیادی از آن ها توسط شرکت بیمه پرداخت خواهد شد. انواع بیمه عمر کدام است ؟ بعد از توضیحاتی که در مورد لزوم خرید بیمه عمر دادیم به نحوه خرید بیمه عمر و نکاتی که باید به آن توجه کنید میپردازیم. ولی تصور نکنید که میتوانید بهطور موقت سیگار را ترک کنید و از پوشش بیمهی افراد غیرسیگاری برخوردار شوید. اگر شغل شما آزاد است و تحت پوشش بیمه عمر هستید خوب است بدانید که همزمان میتوانید تحت پوشش دو بیمه یعنی بیمه عمر و بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی قرار بگیرید و از خدمات هر دو بیمهنامه بهرهمند شوید.

خرید بیمه عمر، یکی از مطمئنترین راههای سرمایهگذاری برای داشتن آیندهای امن و همراه با آرامش است. از آنجا که این وام با اندوخته خودتان داده می شود، هیچ ضامن یا سفته ای برای آن نیاز نخواهد بود. پس بر آن شدیم با تلاش شبانه روزی گروه آی تی این امکان ارزشمند را برای شما عزیزان فراهم سازیم. ارزش بازخرید در جدولهایی که شرکتهای بیمه ارائه میدهند بر اساس مدت گذشته شده از شروع قرارداد محاسبه شده است و به متقاضیان خرید بیمه ارائه میشود. جهت مشاهده اطلاعات و سوابق بیمه عمر خود از طریق پنل زیر اقدام به وارد شدن در اکانت بیمه نامه خود نمایید. به گزارش برنا، بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه نامه ای است که دارای دو قسمت پوشش های بیمه ای و سرمایه گذاری می باشد، و به این معنی است که شما می توانید با پرداخت حق بیمه سالیانه، علاوه بر دریافت پوشش های بیمه ای، سرمایه گذاری نمایید. در صورت انتخاب این پوشش و فوت بیمه شده بر اثرحادثه، بیمهگر علاوه بر پرداخت سرمایه فوت به هر علت و اندوخته تشکیل شده تا زمان فوت، مبلغ سرمایه فوت حادثی را نیز پرداخت مینماید. چنانچه فرد بعد از بیمه شدن به بیماری های خاصی همچون سرطان مبتلا شود، بخشی از هزینه های درمان آن پرداخت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید