مقایسه و محاسبه و خرید بهترین بیمه های عمر

در این نوع از بیمه عمر، هر فردی که بیش از ۵۰ سال سن داشته باشد، پذیرفته میشود و نیازی به معاینات پزشکی ندارد، حتی اگر فرد در گذشته مشکلات سلامتی داشته یا در حال حاضر دچار بیماری باشد. در بیمهی بیماریهای سخت، مبلغی مقطوع و معاف از مالیات، در صورتی به شما پرداخت میشود که تشخیص داده شود شما مبتلا به بیماری سختی مانند سرطان، سکتهی مغزی یا حملهی قلبی شدهاید یا اگر پس از حادثهای ناتوان شده باشید. بیمه عمر پاسارگاد یا به عبارت دیگر بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ، جدید ترین نسل از بیمه زندگی است که بهترین شرایط بیمه عمر، مزایای بیمه عمر و پوشش های بیمه عمر به همراه پرداخت سود بیمه عمر در آینده را ارائه می کند. اگرچه تمام بیمههای بیماریهای سخت، طیف وسیعی از شرایط اصلی را پوشش میدهند، اما بعضی از آنها جامعتر از سایر بیمهها هستند. بسیاری از افراد، بیمهی بیماریهای سخت را همراه با پوشش بیمهای عمر انتخاب میکنند. بیمه عمر و سرمایه گذاری در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود علیالحساب به سپرده گذاری، شامل پوششهای بیمهای بسیار زیادی میباشد این نوع بیمه یکی از پرطرفدارترین نوع بیمه در سراسر جهان میباشد که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری امن به بیمه عمر بلند مدت روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جلب مینماید در این طرح افراد با پرداخت حق بیمه به صورت (سالیانه -شش ماهه و سه ماهه) علاوه بر تأمین منابع لازم به تشکیل سرمایه برای آینده از امکانات پوششهای بیمه عمر نیز برخوردار میگردند.

در بیمه عمر برای افراد بالای ۵۰ سال، پوشش بیمه به شکل مشابهی با بیمهی تمام عمر عمل میکند، زیرا در این نوع بیمه نیز هیچ تاریخ پایانی وجود ندارد و شرکت بیمه در هر زمانی که بیمهگزار فوت کند، مبلغ بیمه را پرداخت خواهد کرد. بیمه عمر نوعی از بیمه است که شما میتوانید با پرداخت مبلغی بصورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه، سالیانه و یا یکجا و مدت انتظاری(بیش از 5 سال)علاوه بر دریافت سرمایهای قابل توجه بعنوان اصل و سود از امتیازات زیادی برخوردار شوید. شما میتوانید از مبلغ پرداختی برای هر کاری استفاده کنید، مثلا برای بازپرداخت وام یا پرداخت هزینههای معالجات پزشکی در بیمارستان خصوصی، بازسازی یا تعمیر خانه یا پرداخت هزینههای گذراندن تعطیلات در دوران نقاهت. با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشورمان، همه افراد به دنبال ایجاد یک پس انداز مناسب برای دوران بازنشستگی و همچنین تأمین نیازهای خانواده خود در سال های آینده هستند. هر کس خاطرهای از جریان دنگی دونگی داشته باشد، میداند که با تقسیم هزینهها دربین اعضای گروه، از بار هزینهها بر هر فرد کاسته میشود و نرخ بیمه برای همگان یکسان می شود؛ ضمنا شرایط محاسبه حق بیمهها و شیوهها و طرحهای بیمهگری آسان تر خواهد بود.

برای مثال اگر مرد یا زنی تمایل داشته باشند که سرمایه بیمه عمرشان از وراثت خارج شود (بین وارثان قانونی تقسیم نشود) و تنها به همسرشان برسد میتوانند این موضوع را در بیمهنامه مشخص کنند تا بعد از مرگشان طبق آن عمل شود. در این حالت بعد از فوت شخص بیمهشده نه تنها سرمایه بین ذینفعانی که خود فرد انتخاب کرده است تقسیم میشود که هیچ مالیاتی نیز مشمول این سرمایه نمیشود. به این معنا که برای مثال اگر طی سه ماه ابتدای اعتبار بیمهنامه، بیمهشده متوجه این موضوع شود که سرطان دارد شرکت بیمه هیچ هزینهای را تقبل نمیکند. بعضی از ارائهدهندگان خدمات بیمه به شما اجازه میدهند تا زمانی که به سن خاصی میرسید (اغلب ۹۰ یا ۹۵) پرداخت حق بیمه را متوقف کنید، ولی اگر پرداخت حق بیمه را پیش از سن تعیین شده قطع کنید، بیمهنامه مشمول مرور زمان شده و بازماندگان شما هیچ مبلغی را دریافت نخواهند کرد. پوشش خطر جنگ: درصورتیکه فرد بیمه شده در نتیجه عملیات تعرضی و تدافعی و یا هر نوع حادثه دیگری که جنبه نظامی در مقابل نیروی مهاجم داشته باشد فوت نماید شرکت بیمه پاسارگاد فقط اندوخته ریالی بیمه نامه را تا روز حادثه خواهد پرداخت. در بیمه عمر، بیمهشده تحت پوشش بیمه است نه بیمهگذار.

به دلیل نحوهی طراحی بیمهی تمام عمر، این بیمه مرگ غیرمنتظره و پیش از موعد فرد را شامل نمیشود و اغلب برای نیازهای پیچیدهی مالی و برنامهریزی مالیاتی مورد استفاده قرار میگیرد. خرید بیمه عمر، یکی از مطمئنترین راههای سرمایهگذاری برای داشتن آیندهای امن و همراه با آرامش است. در واقع بیمه عمر با دریافت پس انداز های خرد ایجاد یک سرمایه کلان را فراهم می کند. بیمهگذار میتواند با توجه به ترجیح خود یکی از روشهای پرداخت حق بیمه عمر را انتخاب کند. سرمایه حادثه؛ سرمایهای است که در صورت فوت بیمهشده بر اثر حادثه به ذینفعان او پرداخت میشود. از منظر بسیاری کارشناسان دنیا، بیمه عمر مهمترین نوع بیمه در این رشته به شمار میآید، اما علت اصلی استقبال کم مردم کشور ما برای دریافت بیمه عمر چیست؟ بیمه مختلط پس انداز یا همان بیمه سرمایهگذاری: همان طرحی که بیشتر ما از بیمه عمر میشناسم و بعد از تمام شدن سرمایهمان را دریافت میکنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بیمه عمر به کانال تلگرام موضوعات حقوقی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید