ناگهانی باشد. ناشی از بیماری نباشد

پوشش نقص عضو دائم ناشی از حادثه: این پوشش به اختیار بیمه شده به بیمهنامه عمر اضافه میشود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه دچار نقص عضو دائم شود میتواند از این پوشش تا ۳۰ درصد سرمایه فوت استفاده نماید. موسسات اعتباری یا بانکها میتوانند افرادی را که از آنها وام دریافت میدارند را بیمه نمایند تا چنانچه درطول مدت وام، وامگیرنده فوت کند، پرداخت اقساط وام از سوی بیمهگر انجام میشود، درنتیجه بازماندگان وامگیرنده دینی درقبال موسسه وامدهنده نداشته و وثیقه مورد رهن بعد از فوت بیمهشده آزاد خواهد شد . هرگاه بیمهشده در طول مدت بیمهنامه فوت یا دچار ازکارافتادگی دائم و کامل گردد (پوششهای تکمیلی) از آن تاریخ تا پایان مدت بیمهنامه حق بیمهای دریافت نشده، لیکن کماکان سرمایه بیمهنامه در پایان مدت به استفادهکننده پرداخت میشود و چنانچه فوت بیمهشده ناشی از حادثه باشد دو برابر سرمایه در پایان مدت پرداخت خواهد شد. ولی اگر بیمهشده در پایان مدت در قید حیات باشد، بیمهگر تعهدی نخواهد داشت و حقبیمهها قابل برگشت نیست. در واقع، پس از گذشت مدت زمانی یک سود مشخصی به هزینه ماهانه ای که فرد بیمه شده باید به عنوان حق بیمه عمر پرداخت کند، افزوده می شود.

افراد دوراندیش وآینده نگر با هرتوان مالی ازطریق پس اندازهای خود می توانند یک بیمه نامه عمروپس انداز داشته باشند . اگر شما قصد سرمایه گذاری در بیمه عمر را دارید، پیشنهاد می شود بیمه عمر 20 یا 30 ساله خریداری کنید تا به بهترین شکل از مزایای سرمایه گذاری آن بهره مند شوید. مبلغ حق بیمه پرداختی شما بعد از کسر هزینهها به عنوان اندوخته منظور شده و سود روزشمار و مرکب به آن تعلق میگیرد. شرایط بیمه عمر پاسارگاد بسیار خاص و ویژه بوده و مزایای بیمه عمر پاسارگاد فراوان است و در ادامه تنها لیستی از آنها را عنوان نموده ایم. در اين بيمه­ نامه علاوه بر پوشش خطر فوت و همچنين تامين دوران بازنشستگی برخی پوششهای اضافی ديگر نيز پيشبينی شده كه هر يک از آنها با اختصاص حق بيمه مربوط به خود، تعهدات اضافی را براي بيمهگر به دنبال دارد و در صورت وقوع خطر از بيمهشده حمايت میكند. کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدماتی در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون بیمه عمر پاسخ دهند.

در ادامه به صورت مختصر به شرایط بیمه عمر پاسارگاد مورد نظر مخاطبان محترم در مورد بیمه عمر و تامین آتیه اشاره مینماییم و شما دوستان عزیز برای اطلاعات بیشتر کافیست صفحه مربوطه را از طریق آدرس های موجود مشاهده نمایید. در رابطه با نوع جنسیت افراد که ممکن است همانطور که به طور عملی ثابت شده است که طول عمر زن ها بیشتر از مرد ها باشد در رابطه با نرخ این بیمه نامه متفاوت باشد. پیش تر به طور کامل با مفهوم بیمه عمر و پوشش های آن آشنا شدیم، اما احتمالا برای شما این سال پیش امده باشد که بیمه عمر خود را از کدام شرکت تهیه کنیم تا بتوانیم از خدمات بیمه ای بیشتری بهره مند شویم؟ اما دقت داشته باشید که بیمه عمر در بلند مدت می تواند به شما سود چشمگیری بدهد و در کوتاه مدت اصلا پیشنهاد نمی شود، به گونه ای که در سالهای ابتدایی قرارداد، مبلغ پرداختی شما از مبلغ موجود در سبد اندوختان کمتر است و دلیل آن این است که هزینه پوشش های بیمه ای و ریسک بیمه نامه از حق بیمه پردختی شما کسر می شود. البته میتونین حق بیمه بیشتری پرداخت کنید که با این کار فقط سود شما بیشتر می شود و تغییری در سقف پوشش ها رخ نمی دهد.

یکی از خواستههای بیشتر بیمه گذاران امکان داشتن بازنشستگی در بیمه عمر است. سن یکی از مهم ترین عوامل در زمان پرداخت حق بیمه در زمان صدور بیمه نامه های عمر می باشد. افراد جهت داشتن بیمه عمر می بایست شرایط مناسب برای دریافت آن را داشته باشند. مدت زمان اعتبار وپرداخت مبلغ حق بیمه عمر با توجه به شرایط مختلف شغل ها می باشد و اگر محیط کاری ریسک زیادی از نظر خطر برای شخص داشته باشد حق بیمه بالاتری خواهد داشت. همانطور که در جدول بالا مشاهده کردید، شرکت بیمه ما بالا ترین سود کشوری را دارد که پیشنهاد می شود برای سرمایه گذاری بهتر با سود بیشتر، حتما بیمه عمر خود را از بیمه ما تهیه نمایید. شما با پرداخت اولین حق بیمه عمر پاسارگاد و صادر شدن بیمه نامه می توانید از مزایای بیمه عمر و تامین آتیه بهره مند شوید. والدین می توانند به منظور تامین هزینه تحصیلات فرزندان ، هزینه جهیزیه و همچنین هزینه ازدواج فرزندانشان از بیمه نامه آتیه فرزندان استفاده کنند.که فرزندان از بدو تولد می توانند تحت پوشش این بیمه نامه قرار گیرند .

دیدگاهتان را بنویسید