ناگهانی باشد. ناشی از بیماری نباشد

بازخرید: بیمه گذار می تواند پیش از آنکه مدت بیمه به پایان برسد به شرطی که یکسال از پرداخت حق بیمه سپری شده باشد، بیمه نامه را بازخرید نماید. بازخرید فرایندی است که بر اساس آن بیمهگذار می تواند پیش از آنکه مدت بیمه نامه به پایان برسد، به شرطی که یکسال از پرداخت حقبیمه سپری شده باشد، بر اساس محاسبات فنی از طرف شرکت، بیمهنامه را بازخرید نماید. در صورت انتخاب این پوشش در زمان عقد بیمه نامه در صورتی که بیمه شده پس از گذشت ۳ ماه از عقد بیمه نامه به علت یکی از بیماریهای سرطان ، سکته مغزی ، سکته قلبی ، عمل جراحی عروق کرونر و پیوند اصلی اعضای بدن در بیمارستان بستری گردد ، بیمه گر بخشی از هزینه های درمانی را به میزان ۳۰ درصد سرمایه فوت و تا سقف ۳۰ میلیون تومان پرداخت مینماید. در این صورت ارزش بازخریدی بیمهنامه از سوی شرکت بیمه به بیمه گذار پرداخت می گردد. به طور مثال بیمه عمری وجود دارد که اقساط آن 20 هزار تومان است و بیمه عمری وجود دارد که اقساط آن 300 هزار تومان می باشد. از طرفی این میزان افزایش حق بیمه، آنقدر زیاد نیست که افراد از پس پرداخت آن برنیایند.

در این زمینه ما کارشناسانی داریم که بسیار در این زمینه باتجربه و متخصص هستند و می توانند به شما کمک کنند تا بهترین بیمه عمر و تشکیل سرمایه را انتخاب کنید. بیمه سامان در این زمینه طرح های متنوعی به نام های پایه، آسایش و ممتاز دارد که نهایتاً تا 30 بیماری را پوشش می دهد. بهتر است اگر نیاز ضروری به سرمایه بیمه خود ندارید این کار را انجام ندهید؛ زیرا معمولاً اندوخته این بیمه در سالهای آخر از لحاظ سرمایه گذاری سود بهتری دارد. تصمیم با خود شماست. ۶- اگه پوشش دریافت مستمری بیکاری در صورت از کار افتادگی کامل و دائم ناشی از بیماری یا حادثه با مقدار ۱۰ درصد سرمایه عمر رو انتخاب کنم این ۱۰ درصد رو شما چطور از من میگیرین؟ بیمه عمر و سرمایه گذاری ، نوع جدیدی از بیمه عمر است که علاوه بر پوشش بیمه عمر سود تضمینی مرکب به همراه سود مشارکت نیز به بیمه گذار تعلق میگیرد. شرکت بیمه در ازای حق بیمهای که شما میپردازید و سودی که به آن تعلق میگیرد سرمایه عمر شما را تعیین میکند. برای مثال بیمه عمر دانا یکی از مزیتهایش نسبت به نمونههای مشابه این است که شخص بیمهشده میتواند از اندوخته بیمه عمر خود وام بگیرد.

بیمه عمر بیمه نامهای است طولانی مدت، که در سراسر مدت داشتن این بیمه نامه شما میتوانید از پوششها و مزایای بیمه عمر استفاده نماید. بیمه عمر یارمند سینا این امکان را برای شما فراهم آورده است که با پسانداز مبالغ اندک، ضمن استفاده از پوششهای بیمهای و کاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امکان سرمایهگذاری حقبیمههای پرداختی فراهم گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پساندازها، سرمایهای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشکیل گردد. اگر هم نخواستیم برداشت کنیم، قابلیت این را دارد که به اندازه ۹۰ درصد اندوخته صندوق از بیمه سامان وام دریافت کنیم. به این معنی که اگر خدای نکرده بر اثر هر عاملی فوت کند، بیمه سامان 300 میلیون تومان به علاوه اندوخته صندوق به شخص یا اشخاصی می دهد که به عنوان ذینفع بیمه نامه مشخص شده اند. پس از آن پرسشنامه توسط کارشناسان و پزشک معتمد بیمه سامان مورد بررسی قرار گرفته و طی فرآیندی معمولا ۱۵ تا ۳۰ روزه بیمه نامه صادر شده و توسط نمایندگی بیمه سامان تحویل شما خواهد شد. مقررات بازخرید در مورد بیمهنامههایی اعمال میشود که دارای اندوخته سرمایهگذاری است و در تعیین مبلغ بازخرید هزینههای مستهلک نشده بیمهگر از اندوخته ریاضی قرارداد کسر میشود.

در ادامه به صورت مختصر به شرایط بیمه عمر پاسارگاد مورد نظر مخاطبان محترم در مورد بیمه عمر و تامین آتیه اشاره مینماییم و شما دوستان عزیز برای اطلاعات بیشتر کافیست صفحه مربوطه را از طریق آدرس های موجود مشاهده نمایید. شما می توانید پرسشنامه بیمه عمر را پر کرده و تصویر آن را ارسال کنید و در نهایت بیمه نامه خود را به صورت حضوری، یا از طریق پیک در شهر تهران یا از طریق پست در شهرهای دیگر دریافت کنید. در صورت بروز حادثه، با تائید پزشک معتمد شرکت بیمه، در صورت نقصعضو کلی و جزئی، بیمهگذار میتواند تا ۱۰۰ درصد سرمایه فوت عادی را دریافت کند. برداشت از اندوخته: پس از گذشت دو سال از پرداخت حق بیمه و تشکیل اندوخته ، بیمه گذار می تواند ۱۰۰درصد ارزش بازخرید را برداشت نماید . بیمهگر نیز مکلف است که ارزش بازخرید بیمهنامه را پس از کسر هزینههای انجام شده با رعایت شرایط بیمهنامه صادره پرداخت نماید. ارزش بازخرید بیمه یارمند سینا در سالهای اول تا چهارم به ترتیب معادل ۹۰، ۹۲، ۹۴ و ۹۶ درصد اندوخته سرمایهگذاری و از سال پنجم به بعد معادل ۱۰۰ درصد اندوخته سرمایهگذاری پس از کسر هزینههای وصول نشده خواهد بود. مشارکت در منافع: در بیمه یارمند، بیمهگذار علاوه بر دریافت سود علیالحساب تضمین شده، در بیش از ۸۵% منافع مازاد حاصل از سرمایه گذاری بیمه سینا بر روی ذخیره بیمهنامه مشارکت دارد و این مشارکت بصورت افزایش اندوخته سرمایهگذاری به استفادهکننده از بیمهنامه پرداخت میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید