ناگهانی باشد. ناشی از بیماری نباشد

از آنجاییکه سرمایه عمر ضریبی از حق بیمه ماهانه است با پرداخت حق بیمه بیشتر، در واقع سرمایه عمر خود را افزایش میدهد و ارزش آن را طی سالیان حفظ میکند . بیمهگذار: بیمهگذار شخصی است (حقیقی یا حقوقی) که اقدام به خرید بیمه میکند و پرداخت اقساط و حق بیمه بر عهده او خواهد بود. پرداخت سود تشویقی در صورت پرداخت اقساط حق بیمه به صورت پیش از موعد. به طور مثال بیمه عمری وجود دارد که اقساط آن 20 هزار تومان است و بیمه عمری وجود دارد که اقساط آن 300 هزار تومان می باشد. به گزارش برنا، بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه نامه ای است که دارای دو قسمت پوشش های بیمه ای و سرمایه گذاری می باشد، و به این معنی است که شما می توانید با پرداخت حق بیمه سالیانه، علاوه بر دریافت پوشش های بیمه ای، سرمایه گذاری نمایید. اختصاص سود مشاركت در منافع در پایان هرسال علاوه بر اندوخته تضمين شده.

اختصاص سود علی الحساب تضمینی به اندوخته بیمه نامه به صورت روزشمار (برای دو سال اول بیمه نامه ۱۶درصد ، دو سال دوم ۱۳درصد و بعد از آن تا انتهای مدت بیمه نامه ۱۰درصد). اندوخته سرمايهگذاري شما با اختصاص نرخ سود تضميني انباشته شده و طي سالهاي بعد با افزوده شدن حقبيمهها و سود آنها افزايش يافته و سرمايهاي مناسب و مطمئن براي رفع نيازهاي احتمالي و برنامههاي آينده شما خواهد بود. در این پوشش غرامت، با احراز بیماری پرداخت میشود. در صورت دریافت غرامت، پوشش برای سایر امراض در سالهای بعد نیز قابل ارائه خواهد بود. امکان ارائه پوشش بیمه ای از بدو تولد تا سن ۷۰ سالگی. شاید با خواندن این مقاله، قدم خیری در جهت آینده خود بردارید.اطلاعات مربوط به مزایا و فواید بیم این بیمه شاید به شما در خرید کمک کرده و در تصمیم تان برای خرید آن و بهره گیری از شرایط و پوششهای ویژهاش کمک کند. لازم است که بگوییم بیمه آتیه از این عیب هم مستثنی است و خوشبختانه حق بیمه ای که توسط فرد بیمه شده پرداخت می شود با یک سود تضمینی در آینده به فرد بیمه شده و یا بستگان او پرداخت می شود و این به این معنا است که شما در هر صورت از بیمه عمر یک مبلغ و سودی را دریافت می کنید.

حتما این نکته را در نظر داشته باشید که هر قسط بیمه نامه شناسه قبض و پرداخت متفاوتی دارد که حتما هر قسط با شناسه مخصوص به خود باید پرداخت شود. فقط سود با توجه به زمان پرداخت قسط محاسبه مي شود. در صورت استفاده، ميزان قیمت سود آن ها متناسب با مدت زمان سپرده گذاری تعديل ميشود. پس بر آن شدیم با تلاش شبانه روزی گروه آی تی این امکان ارزشمند را برای شما عزیزان فراهم سازیم. بیمه عمر و سرمایهگذاری بیمه شهر این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پسانداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوششهای بیمهای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایهگذاری حقبیمههای پرداختی فراهم گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پساندازها، سرمایهای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد. شما می توانید با مبالغ کم نیز خرید بیمه را انجام دهید تا تحت پوشش قرار بگیرید. بنابراین اگر قصد خرید بیمه عمر برای سرمایه گذاری را دارید پیشنهاد می کنم حتما مدت قرارداد را در طولانی ترین مدت انتخاب کنید تا بتوانید سود بیشتری از بیمه عمر خود دریافت کنید و سرمایه گذاری بهتری داشته باشید. بسته به انتخاب شرکت بیمه شما، خدمات مختص به آن را دریافت خواهید کرد.

برای دریافت این پوشش، لازم است که پوشش فوت ناشی از حادثه را دریافت کرده باشید. اگر قصد شما از تهیه بیمه عمر سرمایه گذاری است پیشنهاد می کنم حتما این بیمه نامه را از شرکت هایی تهیه کنید که سود مشارکت بالایی دارند. در ادامه به تمامی قسمت های بیمه عمر خواهیم پرداخت. پرداخت سود روزشمار: نحوه تخصيص سود تضميني در بيمه نوین روزشمار ميباشد. لازم به توضيح است سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه نامه های عمرو سرمایه گذاری شرکت بیمه نوین در سنوات گذشته به ترتیب در سال ۱۳۸۸، ۲۲ درصد؛ در سال ۱۳۸۹، ۱۹/۵درصد؛ در سال ۱۳۹۰، ۲۴/۶ درصد؛ در سال ۱۳۹۱، ۲۵/۲۳ درصد؛ در سال ۱۳۹۲، ۲۵/۸۸ درصد؛ در سال ۱۳۹۳، ۲۲/۳درصد؛ در سال ۱۳۹۴، ۲۰درصد؛ در سال ۱۳۹۵ به میزان ۲۰/۶درصد و در سال ١٣٩٦به میزان ۲٠ درصد بوده است. در این بیمه نامه شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده، در ابتدا ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب ميكنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برميگزينيد.

دیدگاهتان را بنویسید